plakát seriálu

Star Wars: Clone Wars

(Star Wars: Clone Wars)

Názory uživatelů

Původní Klonové války

Původním Klonovým válkám jsem se celkem dlouho vyhýbal a teď tak nějak nechápu proč. Jediný problém mám asi s animací, ale ve výsledku jsem si na ní zvykl, takže to docela jde. Jinak je seriál fajn, bitvy jsou povedené, Mace Windu je tady docela badass (krocení supího droida!), jako propojení epizod II a III to funguje dobře, na rozdíl od druhých Klonových válek je tu trochu vidět posun Anakina k temnotě, takže proč ne. 70%


Jinak moc nechápu proč tohle z kánonu vyřadil už Lucas. Za předpokladu, že bychom vsunuli druhé Klonové války za Anakinovo jmenování rytířem, tyhle dva seriály můžou koexistovat. Sice nám bude trochu haprovat Greivous, ale není to nic strašného a co se jedné smrti týče, právě druhé Klonové války nám ukázaly, že přežít takový pád jde i v mnohem horším stavu.

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Stylový epilog k Epizodě II a prolog k Epizodě III

Když jsem viděl tyto kreslené Star Wars, byl jsem velmi mile překvapen. Seriál je složen z několika malých epizod, které byly spojeny ve 2 hodinové filmy. Animace je tu sice jednoduchá, ale má své nazaměnitelné kouzlo. Příběh si dokáže udržovat atmosféru, a rohodně nepůsobí dětsky, narozdíl od děsně infantilních The Clone Wars z roku 2008. Clone Wars ukazují mnoho akce, zárověň je tu však několik velemomentů, které dovysvětlují některé opravdu důležité věci ze světa Star Wars a ukazují mnoho jinde neviděných okamžiků, které potěší každého Star Wars fandu. Navíc jsem byl na konci Clone Wars šokován tím, jak moc na tento seriál Epizoda III navazuje. Takže i když je to docela nenápadné dílko ze světa Star Wars, pro každého skalního fandu je to povinnost, navíc tento seriál hodně potěší a překvapí svojí provázaností s filmy.

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Sraw Enolc: Sraw Rats

Tento seriál má 25 dílů, které byly sestříhány do dvou přibližně jedno hodinových filmů. Je zvláštní, že první film tvoří 20 tříminutových dílů a druhý film je ze zbylých 5 cca 15-ti miutových dílů. Děj vyplňuje období mezi epizodou 2 a 3. Seriál je plný akce, avšak bohužel pro mě váznou dialogy a konverzace celkově tu moc není, ono také od tří minutové epizodky očekávat delší smysluplné dialogy je blbost (jeden tam je a ten je skvělý, ještě teď si ho pamatuju a kdykoli si na něj vzpomenu tak se minimálně pousměju), ale pokud se budete dívat na slepený film tak to hodně vadí. Vizuální stránka seriálu je výborná co také čekat od SW že? Avšak styl animace nemusí sednout každýmu.

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

První krok...

Predchudce dnesniho Clone Wars se svou delkou 3h celkem je fajn vec na jedno odpoledne - skalni, avsak open-minded fans Star Wars oceni nektere zajimave veci, jako treba vyroba lightsaberu, ale je to opravdu predchudce s velkym P.
Kazdopadne dlouhe to neni - fanouskum doporucim, ostatni to asi nepochopi :)

70 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Mlčeti zlato

1. série - 75% - Ačkoli mám do čistokrevného SW fanouška daleko, jakmile se někde ozve charakteristický zvuk zapnutí světelného meče, nemůžu tam chybět. A protože v Clone Wars je těchto světelných soubojů dost a dost a nápady se v nich nešetří (působivý souboj v dešti), neměl jsem jediný problém s dějem ani s dialogy. Prostě Hvězdné války v kresleném hávu, se vším všudy a možná ještě se špetkou dětinského nadšení navíc.

2. série - 60% - Komplexnější, ale také o poznání utahanější. Grevious je sice úžasný a takové Anakinovo pasování na mistra Jedi bere dech, ale celé je to vlastně jen o protahovaném únosu Palpatina a filozofické (a v důsledcích dalších událostí pak zcela zbytečné) očistě mladého Skywalkera. Nadšení z animace a neustávající akce tak nečekaně rychle přechází do stereotypu.

70 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí