plakát seriálu

Stardance: Když hvězdy tančí

(Stardance: Když hvězdy tančí)

Názory uživatelů

Bohužel

Soutěž odvislá z větší části od toho, jaké lidi si tam televize pozve. Ze začátku to zábavné je, občas (ale opravdu výjimečně) se zde objeví i celebrita, která má taneční talent... ale to je tak vše. I zde platí, že nic není bezedné a po celkem zajímavé první řadě přišla druhá absolutně mimo, třetí jakž takž a čtvrtá, která se snad na obrazovku ani neprobojuje. Osobně si myslím, že profesionální tanečníci, kteří celebritám sekundují, nemají podobnou soutěž zapotřebí a berou ji spíše jako reklamu. Vedle jistých neumětelů se spíše stydí a musejí hodně zakrývat o kolik jsou lepší. Narozdíl ale od milionu jiných reality show, zde je aspoň kvalitní porota, která pořad rozhodně nepohřbívá, a příjemní moderátoři, kteří pořadu udílejí ještě tu kapku serioznosti a grácie.

Pořad jako takový se mi i líbí, ale čeho je moc, toho je příliš. Po první řadě měla přijít minimálně pět let pauza, než doroste nová generace celebrit a staré tváře získají na větší vážnosti.

30 %
60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
30 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

Na Čechy slušný průměr

Celkem milý soutěžní pořad, ve kterém nám všem známé hvězdy dokazují, že i ona zvládnou něco jiného, než se jen předvádět na českých obrazovkách. A některým to dokonce jde.
Navíc velmi milé moderátorské duo Eben-Kostková.

70 %
57 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
86 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Když se jeden opravdu nudí...

Stardance tedy rozhodně není něco, kvůli čemu byste byli upoutáni k obrazovce od začátku do konce. Ale zase, když opravdu není co dělat, není to, to nejhorší co v televizi běží.
Nejlepší část na celé show jsou ale záběry z tréninků. Avšak ani taneční vystoupení mnohdy nejsou k zahození (očima laika, profesionálové by to očividně viděli jinak).
Momentálně Stardance nijak aktivně nesleduji, ale byli doby, kdy jsem se na něj jako mladší s rodinou dívala - nebylo to tak zlé.
Ve srovnání se zahraničními soutěži (např. obdobou - Dancing with the Stars) jsme na tom možná trochu hůře, avšak kvalita se hodně odvíjí od právě pozvaných osobností i tanečníků.
Vše však také trochu zachraňuje sympatické moderátorské duo - kort když porotci většinou nejsou ta nejpříjemnější věc, co zde uvidíte.

60 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

zbytečnost

Naprosto zbytečný pořad. Absolutně mi uniká smysl soutěže kde soutěží celebrity s profesionálními tanečníky v tanci. Jo kdyby to byla taneční super stár tak se na to sice taky nebudu nejspíš dívat, ale bude to mít aspoň nějaký smysl. No na závěr, pokud se budu chtít dívat na to jak někdo tančí, tak si raději pustím taneční závody na nějakém sportovním kanálu, tam aspoň uvidím špičkové výkony.

0 %
40 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
20 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

Když člověk zatne zuby

Stardance. Snad jediná věc, která jede na českých televizích, kterou dokáži sledovat. Je to snad jediná show, která si ještě drží trochu úroveň, ovšem i ta, s přibývajícími sériemi, klesá.
První díly jsou i zábavné. Vidět některé celebrity jak se trápí. U prvních dílů je jediné mínus, že tam jsou nějací 3, více či méně známí, jedinci a o ostatních jste v životě neslyšeli. Ale i tak se na to dá dívat, je to celkem zábavné. Myslím, že stardance asi není tak uplně o nějakém tanečním mistrovství jako spíše alespoň něco zatančit. Občas účastníky opravdu pochybuji. Pro tanečního lajka, který nevidí chyby, je to hezká podívaná.
Ke konci, kdy už zbývá jen pár soutěžících je to ale nuda. Člověk už jen zatne zuby, podívá se aby zjistil kdo vypadl a kdo vyhrál. To už je čistá zvědavost.
Za mě je to 70%, protože i přes to, že je to z větší části nuda, tak to stále sleduji. Doporučuji spíše lidem, kteří nemají co dělat. Pak možná vezmete zavděk i stardance.

70 %
40 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí