plakát seriálu

Šťastní až do smrti

(Happy Endings)

Názory uživatelů

Výborné obsazení malého hitu

Další super povedená partička, tentokrát šesti kamarádů. Ovšem tentokrát začíná tak trochu nečekaně. Slušná oddechovka, která boduje nejen vtipem, ale i poměrně podařeným obsazením. Zachary Knighton je obrovskej sympaťák, dvojice holek Eliza a Elisha jsou krásný a velmi dobře je doplňuje i Damon Wayans a pro mě neznámej Adam Pally. Jen ta Penny mi moc nesedí. Výborně pobavila malá rolička pro Maxe Greenfielda - stačí jí porovnat s jeho postavou v New Girl. První série pěkná. 75 %

Obliba partičky roste a další díly mě baví víc a víc. Spousta odkazů na seriály, filmy a americkou kulturu z toho dělají vtipnou záležitost. Postavy jsem si opravdu oblíbil, kromě Penny, ta mi prostě pořád nesedí. A největší lídr je Max v podání Adama Pallyho. Zařazuji na seznam pravidelně sledovaných seriálů. 80 %

Bohužel, třetí série se nakonec ukázala jako rozlučková. I přesto však na tuto partičku budu vzpomínat jen v dobrém a budu se těšit na to, až je uvidím v jiných projektech. Seriál po celou dobu své existence utíkal velmi příjemně a vážně jsem si postavy a jejich charakterové rysy oblíbil. Nejvíc mi bude chybět postava Brada, protože ten byl úžasnej, ale rád jsem je měl všechny. 80 %

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Fun night stand.

Happy Endings je příjemná oddychovka, u které se budete cítit dobře a uvolněně, ale na druhou stranu se u ní příliš nezasmějete. Možná je to tak i dobře. Seriál není natáčený před živým publikem, proto zde není taková nutnost klišovitých vtípků. Místo toho si tvůrci vybrali spíše uvolněnou vlnu s troškou přehnanosti, která zde funguje.

Hlavní partičku tvoří manželský pár, randící pár, šílená holka a gay. Vztahy se nemíchají, když se randí, tak s někým mimo tento kroužek. To je dle mého názoru moc dobře. Sice se zde objevily náznaky nového páru, ale nikam dál to nezašlo, což je myslím výborný krok. Díky tomu se z Happy Endings nestává jen další soapka, ale seriál si udržel svůj cool level. Po celé tři sezóny, kdy v televizi běžel, nebyl znát úpadek kvality. Tři roky sice není tak dlouhá doba, pořád se ale dá ledacos pokazit, takže další plusové body mají scenáristé, kteří nic nepřeháněli.

Oddychový nenápadný humor zde funguje především ve vykreslenosti hlavních postav. Každý člen party je úplně odlišný, má nějakou svou vlastnost, díky které je zapamatovatelný, která ho charakterizuje po celou dobu seriálu, a ke všem to perfektně sedí. Prvních pár epizod jsem si musela zvykat na Jane - herečku znám z nechvalně proslulé deváté série Scrubs. Nicméně musím uznat, že do Happy Endings se hodila mnohem více a po těch prvních pár dílech jsem si ji hodně oblíbila. I když to neříkám moc často, zvlášť ne u komedií, zde bych vyzdvihla její herecký um. Její hlasová inotace, mimika, gestika, přidání a ubrání dramatičnosti - všechno perfektně pasovalo do dané scény, ve které se objevila. Tahle holka se fakt stala mou oblíbenou, a to jsem si myslela, že z devítky Scrubs nemůžu mít ráda nikoho. Nejdéle jsem si musela zvykat na Penny, která je něco jako tmavovlasá verze Phoebe z Přátel, nicméně i jí jsem přišla na chuť, i když to bylo až někdy hluboko ve druhé sérii.

Na Happy Endings se mi líbil i konec. Poslední epizoda hned na začátku vyhodila spoilerovou bombu, ale s takovou lehkostí, že to vlastně člověka ani nezamrzelo. Nevadilo mi, že se stalo, co se stalo, a taky mi nevadilo, že se to vlastně nevyřešilo. V celém kontextu seriálu to byl ten správný tah, který respektuju a dokonce ho oceňuju.

Pokud hledáte něco na cesty vlakem nebo dlouhé večery u vínka, Happy Endings jsou tou správnou volbou. Pokud ale spíše oceňujete seriál, u kterého budete smíchy padat ze židle, budete možná zklamaní. Neříkám, že tu vtipné scény nejsou. Jsou, a dokonce jich je dost. Ale není jimi prosetý celý seriál.

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Výborná dvacetiminutovka

Ani nevím, kde jsem k tomuhle přišla, ale nelituji toho. Bezvadně pobaví, nic těžkého na přemýšlení a mě se to líbí víc než protahované HIMYM (aby nedošlo k omylu, HIMYM mám opravdu ráda).

Jen mi kazí sledování až moc rychlé povídání, někdy se u toho seknu a musím to přehrát znovu. Opravdu výborné, doporučila bych každému skeptikovi, který nemá rád tento žánr :)

90 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

80

Seriál mě moc baví a rád se na něj koukám pro zpestření dne (třeba i 10 dílů za den) nebo když se nudím. Ale taky mě na něm štve pár věcí. Ta nejhlavnější jsou některé hlášky, které herci vyřknou a v zápětí přiznají, že to byla blbost nebo něco podobného. V každém díle je těchto projevů dost a a je to už otravné a ohrané. No a pak, že mluvěj jako rakety, ale to nebude jejich chyba, že nečtu tak super rychle.
Anyway, na seriál se budu koukat, dokud ho nezruší, je to parádní oddechovka.

80 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Milovníky Přátel a HIMYM to určitě nadchne..

Musím říct, že opravdu jsem si tento seriál zamilovala až po pár dílech.. Ale stojí za to mu dát šanci.. Pokud jste milovníci Přátel nebo HIMYM určitě vás to bude bavit. S těmito dvěma seriály mají i postavy dost společné.. Jane mi připomíná Monicu, Alex - Rachel.. Vztah Jane a Brada - vztah Marshalla a Lily.. Každopádně dávám 100%, protože mě každá epizoda dokonale pobaví :)

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Šťastni až do třetí série

Castingově opravdová pecka a scénáristicky postupem času také. Ale když se sejde vražedně krásná dvojce Elisha+Eliza se supersympaťákem Zacharym Knightonem, tak ani nelze čekat nic jiného. A když se z Maxe v podání naprosto neznámého Adama Pallyho stane hlavní tahoun, vznikne nenápadný, ale o to spolehlivější sitcom. Takovéhle slovní přestřelky se konkurenci překonávají jen velmi těžko a jde jen o to, jestli se přesně vybalancovaná over-the-top nálada nepřekotí postupem času v sebeparodii. Nestalo se. Tvůrci naopak postupně brousili humor až k naprosté špičce a je proto velká škoda, že seriál odchází sice na svém vrcholu, ale bohužel i s několika nikdy nevytaženými trumfy. S větší návazností jednotlivých epizod by nejvyšší hodnocení bylo nevyhnutelné. I takhle ale zůstává po nahláškovaných třech letech velmi výrazná spokojenost a do stáje Davida Caspeho pak míří absolutní uznání za to, že se ani na chvíli nezačalo vařit z vody.

80 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí