plakát seriálu

Station 19

(Station 19)

Názory uživatelů

Nuda

Tak toto bolo ťažké. Dlhodobo som mala tento seriál vyhliadnutý (kvôli Shonde ale aj kvôli seriálovej výzve) a mala som čo robiť, aby som to nevypla v polovici. Vydržala som (kvôli seriálovej výzve). Na feminizmus som bola trocha pripravená, lebo Shonda nám ho v riadne veľkých množstvách dávkuje už v Greys Anatomy. Ale tuto, to bolo bez predošlej prípravy a ja som ochotná prijať všeličo, ale že najlepšie hasičky a tvrďáčky sú ženy a muži sú tí, čo vybehnú z horiaceho domu so šteniatkom v ruke to ma dorazilo. Odhliadnuc od toho je ten seriál aj tak slabý. Priemerný dej, nezaujímavé postavy (ale samozrejmá vec, že hrdinovia), samé klišé, Ben ktorý odrodil dieťa na kuchynskom stole, bez použitia anestézie je zrazu zmätkár... Shonda si toho nabrala veľa a nie je v ľudských silách, aby bolo všetko dobré. Mala by sa pekne vrátiť k 2 seriálom a bolo by to fajn. Ja ani vlastne neviem, prečo som dala tých 40%, asi z lojality k Shonde.

40 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Seattle Fire

Dlouho očekávaný spin-off Grey's Anatomy se konečně dočkal svého odvysílání. A musím říct, že jsem na něj byl docela zvědavý. Je vidět (i slyšet), že na svém předchůdci to bude hodně stavět. Ať už jde o ten voiceover, práci s kamerou nebo používání hudby a milostných trojúhelníků.

Nadšení se ale nekoná. Postava, která mě nebavila v Grey's, přichází do společnosti dalších postav, které na první pohled zrovna nesbírají sympatie. A na hasičskou stanici je tam překvapivě hodně ženských postav, skoro polovina týmu. (Nedalo mi to a musel jsem si to vygooglit, abych zjistil, že mezi hasiči v US je něco mezi 4–8 procenty žen). Chápu proč je to tak, ale třeba Chicago Fire vyřešilo jejich přísun elegantnějším způsobem.

Dokoukal jsem první řadu, ale nejsem si jistý, jestli mi stojí za to pokračovat. Co se týče hasičů, tak mám radši Chicago Fire, a není provázané s Grey's natolik, aby to pro mě bylo dostatečně zajímavé.

60 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé