plakát seriálu

Status: Nežádoucí

(Burn Notice)

Epizoda 6×09 – Official Business
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Michael pokračuje v hledání Nateova vraha. Informace, které Jesse a agentka Pearcová získali v Jacksonville vedou k firmě Pryon. Ta trénuje muže, které si poté bohatí najímají jako vlastní armádu. V záznamech Pryonu musí být někde jméno člověka, který zabil Natea. Sam a Jesse proto odlétají do výcvikového centra Pryonu v Severní Karolíně, aby data získali.

Mezitím, CIA využije smlouvy, kterou musela Fiona podepsat když opouštěla vězení. Musel slíbit, že bude kdykoliv spolupracovat se CIA. Agenti Bailey a Manaro (Samovi známí z Kolumbie) přijíždí do Miami aby Fionu využili v případu obchodníka se zbraněmi, Durova. Ten vždy prodával zbraně, ale nikdy ne teroristům. To se teď změnilo a Fiona musí proniknout do jeho domu a získat data z jeho sejfu.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Fiona je CIA donucena, aby se účastnila operace proti obchodníku se zbraněmi, Durovovi. Kontakt CIA získal informace, že se Durov chystá prodávat zbraně teroristům. Fiona proto musí proniknout do jeho domu a ze sejfu získat informace o transakci. Pomáhat jí v tom bude Angela, která se vetřela k Durovovi aby mohla CIA podávat informace. Ač je Fioan málem chycena při činu, všechno nakonec jde podle plánu. Ale až do doby, kdy Fiona zjistí, že Durov zbraně teroristům neprodává. To Angela si jede podle vlastního rozvrhu a spoléhá na to, že za ní Fiona otevře sejf. Jenže je nakonec chycena.

Jesse a Sam zatím v Severní Karolíně hledají vraha Natea. Ten podle informací od zbrojní firmy může pracovat ve společnosti Pryon, která trénuje soukromé armády. Opravdu zde narazí na informaci, která by je mohla k vrahovi dovést. Šéf společnosti to však zjistí a je zabit.

Hlavní postavy
Michael Westen
Fiona Glenanne
Jesse Porter
Vedlejší postavy
Gabriel Manaro
Matthew Bailey
Jack Vale
Vincent Durov
Angela Flores
Režie
Scénář
Hudba
Informace k epizoděIMDb
Český názevOfficial Business (neoficiální název)
Původní názevOfficial Business
Rok natočení2012
Premiéra16. srpna 2012
Typ epizodyStandardní epizoda
Sledovanost premiéry4 360 000 diváků
Autoři profilu epizody