plakát seriálu

Status: Nežádoucí

(Burn Notice)

Epizoda 6×07 – Reunion
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Při přemýšlení, kdo mohl zabít Fullertona a Natea všechny napadne Rebecca. Tu nenajdou v bytě, kam jí Sam schoval. Rebecca měla dostatek času na to, dostat se do Atlantic City a oba zabít. Proto jí začnou hledat.

Mezitím, Sam své přítelkyni, Else, slíbí, že promluví s jejím synem, Evanem, který se dostal patrně do potíží poté, co ho odřízla od finančních zdrojů. Evan přišel do jejího domu a ukradl drahá diamantový náramek. Jenže KDyž Sam a Jesse jdou Evana navštívit, zjistí, že se namočil do pěkné kaše.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Michaela napadne, že to Rebekka mohla přijet do Atlantic City a zabít Fullertona a tak i Natea. Rebekka nenáviděla Fullertona a rozhodně měla možnost ho zabít. Sam umístil Rebekku do jednoho z pokojů v hotelu, který řídí jeho přítelkyně Elsa. Díky výpisu z telefonního automatu zjistí, že Rebekka telefonovala do malé tiskárny. Michael a Fiona tiskárnu navštíví a zjistí, že si zde Rebekka objednala falešné doklady. Proto zde na ní čekají až si je přijde vyzvednout. Bohužel to nevyjde a Rebekka uprchne. Michael jí ale postřelí. O něco později se krvácející Rebekka objeví u Michaela v bytě a přísahá, že Natea nezabila. Michael jí nechá jít.

Mezitím, Sam slíbí Else, své bohaté přítelkyní, že promluví s jejím synem, Evanem. Bere sebou Jesseho. Jenže to netušili, do čeho je Evan zatáhne. Evan dluží peníze poměrně nebezpečnému muži. Jedinný způsob jak se může Evan dostat z problému je, že pro lichváře Morrise ukradne náklaďák plný šampaňského. Jenže když okolo nich při krádeži začnou střílet z automatických zbraní, zjistí, že nejde o šampaňské, ale o drogy. Náklaďák je výrobna extáze na kolech. A mají o ní zájem jak Morris, tak její původní majitelé. Sam, Jesse a Evan se tak dostávají do nezáviděníhodné situace, kdy jsou sledováni několik vozy plnými chlapů se zbraněmi. Sam musí požádat o pomoc Michaela a Fionu a připravit na Morrise past.

Na konci epizody se koná Nateův pohřeb.

Hlavní postavy
Michael Westen
Fiona Glenanne
Madeline Westen
Jesse Porter
Vedlejší postavy
Rebecca Lang
Morrisův člověk
Morrisův řidič
Warrick
Nate Westen
Režie
Scénář
Hudba
Informace k epizoděIMDb
Český názevReunion (neoficiální název)
Původní názevReunion
Rok natočení2012
Premiéra2. srpna 2012
Typ epizodyStandardní epizoda
Sledovanost premiéry4 320 000 diváků
Autoři profilu epizody