plakát seriálu

Status: Nežádoucí

(Burn Notice)

Epizoda 6×08 – Unchained
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Pokračuje pátrání po Nateově vrahovi. Michael se dozví, že FBI dostalo příkazy případ uzavřít. Samovi se ale podaří smluvit "výměnný obchod" s jedním miamským agentem FBI. Ten vyšetřuje bostonského mafiána. Má proti němu svědka, který však umírá. Jestli mafiána nenajde včas, jeho svědek zemře a celý případ bude ztracen. Michale se rozhodne, že mu pomohou výměnou za složku o případu Nateovi vraždy.

Michael, Fiona, Sam a agent Woods se tedy vydávají po stopách mafiána, zatímco Jesse a agentka Pearcová letí do Jacksonville, kde půjdou po první stopě ze složky.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Michael a Fiona se vetřou do přízně mafiánů. Michael se nechá zatknout a s pomocí Fiony poté uprchne i s Jimmym, zabijákem, pracujícím pro známého bostonskémo mafiána, Quinna. Tím si chtějí získat jeho důvěru a vyžádat si setkání s Quinnem. Ač to nejde přesně podle plánu, Michael je schopen lokalizovat Quinna, zneškodnit ho a předat FBI.

Jesse a agentka Pearcová zatím letí do města Jacksonville, kde chtějí na zbrojařské konferenci najít člověka, který vyrobil zbraň použitou k zabití Natea. Jesse vymyslí plán, jak ho vydírat. Podaří se jim získat informace.

CIA, ale zjistí, že se Pearcová účastnila tohoto vydírání a převelí jí do Bombaje.

Hlavní postavy
Michael Westen
Fiona Glenanne
Jesse Porter
Vedlejší postavy
Jimmyho člověk
agent Braun
agent Sexton
Wayne Meyerson
agent FBI Woods
Dani Pearce
James Leary
policista v uniformě
Režie
Scénář
Hudba
Informace k epizoděIMDb
Český názevUnchained (neoficiální název)
Původní názevUnchained
Rok natočení2012
Premiéra9. srpna 2012
Typ epizodyStandardní epizoda
Sledovanost premiéry4 040 000 diváků
Autoři profilu epizody