Super drbna

Super drbna (Gossip Girl) — 5. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Hanební Bassové

Blair a Chuck čelí nejtěžšímu rozhodnutí, se kterým se kdy setkali. Serena připravuje pro Nata tajnou narozeninovou party, ale Jenny dělá vše, co může, aby překazila její úsilí. Vztah Dana a Vanessy začíná mít problémy.

Serena chce před Natem utajit jeho narozeninovou party, a tak všem napíše e-mail, aby mu nic neříkali a dělali, že na jeho narozeniny zapomněli. Nate totiž musí být opravdu překvapený. Eric zrovna čte ten e-mail Jenny. Jenny dojde, že si Nate bude myslet, že Serena je otřesná přítelkyně, a tak se ho rozhodne navštívit. Pozve ho na oběd, chce mu poděkovat za to, co pro ni udělal minulý týden.

Přijímací zkoušky na obor divadelní scénáristiky na Tisch končí za 2 dny a Dan musí dokončit svůj scénář. Vanessa taky napsala scénář do semináře krátkého filmu. Vymění si spolu scénáře, aby si je ohodnotili.

Serena a Blair si vyšli na nákupy. Serena ale musí chystat Natovu party, a tak odejde. Zničehonic se tam objeví Jack, nabídl Chuckovi, že mu úplně zadarmo vrátí hotel, když s ním Blair stráví noc. Blair to razantně odmítne. Jack se rozhodne hotel zavřít.

Dan neví, jak se zachovat k Vanesse, její scénář se mu moc nelíbí; když byly přátelé, vše si říkali na rovinu, ale teď spolu chodí a Dan to nechce zkazit. Řekne Vanesse, že scénář je úžasný.

Věci, které Serena objednala na party, se trochu zpozdily, a tak radši zavolá Williamu van der Biltovi, aby Nata ještě chvíli zdržel. Nate s ním ale není. Serena proto pošle na Super drbnu zprávu, že hledá Nata. Oběd mezi Jenny a Natem se již chýlí ke konci, ale Jenny s ním chce ještě být. Po přečtení zprávy na Super drbně se rozhodne pro kino.

Když Blair a Chuck dorazí do Blaiřina bytu na Manhattanu, kde se pořádá Natova party, uvidí Blair na stole balík. Je tam papírek se vzkazem, že to je poslední možnost, jak může zachránit svého muže, podepsán Jack Bass.

Oslava začala, ovšem oslavenec stále nedorazil, na Super drbně se ovšem objevil obrázek, kde je Nate s neznámou blondýnkou. Dan musí všechny vyfotit kvůli hře, kterou Serena vymyslela, je na motivy Assassina. Když jde pro foťák do Vanessiny kabelky, najde svůj scénář popsaný jejími poznámkami.

Chuck je zcela otrávený, jeho právníci nenašli žádnou možnost, jak zabránit Jackovi v zavření hotelu. Blair vytáhne balík, ve kterém jsou šaty, na které se koukala v obchodě se Serenou. Vezme si je a odejde za Jackem. Nate konečně dorazil na party, ovšem celou dobu mu dělala společnost Jenny, což se Sereně nelíbí.

Vanya požádá Dorotu o ruku a ona s radostí souhlasí. Eric při přihlížení této události pozná nového kluka a vypadá to, že se mu Eric líbí.

Vanessa se od Dana dozví, že viděl svůj scénář počmáraný její poznámkami, při tom mu řekla, že ho ještě nepřečetla. Nechtěla mu to říct, protože jemu se moc líbil ten její. Danovi se ovšem její scénář taky moc nelíbil.

Eric ví o tom, že Jenny něco cítí k Natovi. Ta mu to ale vymlouvá, jsou jen přátelé. Serena se zase pohádá s Natem, i když si myslel, že se vykašlala na jeho narozeniny, on se stejně vykašlal na ni. Chce vědět, proč ignoroval jejich plány a místo toho byl celý den s Jenny. Nate jí tedy řekne, co se minulý týden stalo Jenny.

Blair přijme Jackovu nabídku, stráví s ním noc a on prodá Chuckovi jeho hotel. Chuck se to ani nedozví. Jack Blair políbí a poděkuje jí. Blair to velmi udivilo, Jack už ale nemůže odstoupit, podepsal s Blair smlouvu, ve které se zavazuje, že vrátí Chuckovi hotel. Jack dal Chuckovi na výběr, buď si vezme Blair, nebo hotel. Chuck si vybral, že mu dá Blair. Blair si ale myslela, že Chuck o ničem neví. Jack jí ale řekne, že Chuck věděl přesně, co udělat aby ji sem dostal. Říkal, že Blair nedokáže odolat, aby ho nezachránila za jeho zády. Do toho obchodu, kde Blair se Serenou nakupovala, ho taky poslal on. Blair se vrací do svého bytu, když jde vrátnicí, je tam Chuck. Pohádají se, Blair by pro Chucka udělala cokoli, aby mu pomohla, stačilo se zeptat. Chuck jí to nechtěl říct, Jack by přišel na to, že jsou domluvení a hotel by mu nevrátil. Musel prostě udělat vše pro to, aby vyhrál. I kdyby to znamenalo ztratit Blair, což se bohužel stalo.

Jenny překvapí Nata tím, že ho políbí. Nate Jenny ve výtahu řekne, že když spolu chodili ven, bylo to jen z přátelství.
Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

 • Český název
 • Původní název
 • Číslování
 • Premiéra
 • Česká premiéra
 • Rok natočení
 • Délka epizody
 • Sledovanost premiéry
 • Odkaz na IMDb
 • Hanební Bassové
 • Inglourious Bassterds
 • 3. série, 17. epizoda (celkově 60. díl)
 • 5. dubna 2010
 • 25. prosince 2011
 • 2010
 • 45 minut
 • 1 740 000 diváků
 • www.imdb.com/title/tt1586862/

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

naninka358
Frozen99
naninka358