Super drbna

Super drbna (Gossip Girl) — 5. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Konec Disko koštěte

Blair doufá, že zapůsobí na elitářské divadlo na NYU. Na motivy Sněhurky donutí Dana vymyslet divadelní hru s písněmi Lady Gaga. V Danově skvělé hře bude hrát včetně Blair a Dana i Olivia a celé to zrežíruje Vanessa. Serena se usmířila s Natem a žádá ho, aby jí pomohl dostat se z obtížné situace. Jenny se nabídne, že pomůže Chuckovi s ukázkou města synovi belgického velvyslance Damienovi, který bydlí v Chuckově hotelu. Ovšem ukáže se, že Damien je mnohem zajímavější člověk, než čekala.

Blair se naštvala na Serenu, protože ví, že se Serena zamilovala do Tripa, který je ale ženatý. Serena se Blair stále pokouší dovolat, ale Blair ji ignoruje. Na procházce se Blair svěří Chuckovi, že lidi z Tisch, což je umělecké fakulta na NYU nezajímá, jaké máte příjmení, ale kolik vydělávají vaši rodiče ve filmovém průmyslu.

Dan se svěří Natovi, že měl trojku s Olivií a Vanessou. Náhodně se potkají s Vanessou. Dan si s ní povídá, ale oba se cítí trapně.

Blair se chce začlenit mezi členy sboru na Tisch. Ředitel sboru Paul Hoffman chtěl uspořádat tajný koncert Lady GaGa. Ta totiž na této fakultě maturovala. Bohužel Lady Gaga to odmítla. Blair přijde ke stolu, a začne s tím, že má otce-právníka v zábavním průmyslu. A že ten by si s ní mohl promluvit. Paul ji ale odpálkuje tím, že když to nedokázali jejich slavní otcové, její, o kterém nikdy neslyšel, to stěží dokáže. Jedna dívka ze sboru se zeptá, jaké vystoupení si ostatní připraví na dnešní kabaret. Blair by si taky ráda něco zkusila. Paul Blair řekne, že je to pouze pro členy a pro zvané hosty, což ona určitě není. Blair se cítí ponížená, ale to jí nezabrání dostat se do sboru. Blair potká na chodbě Olivii a chce, aby ji Olivia vzala s sebou na kabaret, protože ji nepozvali. Olivia jako filmová hvězda pozvána byla a tak bere Blair sebou.

Chuck musí provést městem syna diplomata z Belgie Damiena. Přivede ho k Lily a Jenny se nabídne, že ho po New Yorku provede.

Serena navštíví Nata, on je totiž jediný, kdo jí může pomoci, omluví se mu a on ji vyslechne. Zamilovali se do sebe s jeho bratrancem Tripem. Nate jí řekne, že si s Tripem nesmí nic začínat, je to ženatý muž a on i všichni kolem něj dřeli, aby ho dostali tam, kde teď je.

Olivia řekne Vanesse, že Dana přihlásila na kabaret, který bude na divadelní katedře, což bude pro Dana skvělý začátek. Další semestr by se tam Dan chtěl hlásit.

Když Jenny provádí městem Damiena, zajdou i k jezírku v Central Parku. Damien vezme loďku a pouští ji po jezírku. Jenny zjistí, že tak přepravuje drogy.

Blair přijde do kavárny, kde se schází sbor z Tische a sedne si ke stolu Dana a Olivie. Jako téma na pohádkový příběh navrhuje Sněhurku. Blair samozřejmě ví, že ředitel sboru miluje Lady Gaga, a tak řekne Danovi, aby napsal hru s písněmi této extravagantní zpěvačky. Dan poprosí Vanessu o pomoc. Nakonec je z Vanessy režisérka celé hry. Olivia a Vanessa se ale pohádají a Blair se dozví, že Dan, Vanessa a Olivia měli trojku. Blair ale donutí Olivii a Vanessu vrátit se zpátky, jinak by tu zprávu zveřejnila.

Jenny pomáhá Damienovi v klubu prodávat drogy. Přistihne je ale Chuck a Jenny odvede.

Nate se Serenou pijí v baru a Nate se Sereně přizná, že před dvěma roky na karnevalu se jí chtěl přiznat, že jí miluje. Dokonce jí lásku vyzná i teď v baru, jenže těsně před tím, než se políbí vstoupí do baru Trip. Ten se právě od Natovi matky dozvěděl, že to Maureen může za aféru s mužem skákajícího do řeky.

Při hraní Sněhurky je Dan nucen políbit Vanessu a konečně si uvědomí, že k ní něco cítí. Blair je za svůj úžasný výkon Paulem vynášena do nebes. Paul řekne Danovi, že ho podpoří, jestli se bude hlásit na obor scénáristiky. Blair řekne, že má překvapení, a tak ji všichni následují. Přivede je do klubu, kde vystupuje světová megastar Lady Gaga, dostal ji sem Cyrus, se kterým Lady Gaga hrávala poker, o tom je prý její píseň Poker Face. Vanessa se zakouká do Paula Hoffmana. Olivia se rozejde s Danem, odjíždí natáčet film. Serena políbí Tripa...
Hlavní postavy
Hostující hvězdy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

 • Český název
 • Původní název
 • Číslování
 • Premiéra
 • Česká premiéra
 • Rok natočení
 • Délka epizody
 • Sledovanost premiéry
 • Odkaz na IMDb
 • Konec Disko koštěte
 • The Last Days of Disco Stick
 • 3. série, 10. epizoda (celkově 53. díl)
 • 16. listopadu 2009
 • 6. listopadu 2011
 • 2009
 • 45 minut
 • 2 240 000 diváků
 • www.imdb.com/title/tt1518720/

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

naninka358
Frozen99