plakát seriálu

Super drbna

(Gossip Girl)

Epizoda 4×14 – Nevítaný spolubydlící (Panic Roommate)
99 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Blair požádá Nata o pomoc, mohl by zbavit stresu její šéfku Epperly. Damien na Upper East Side rozvíří další drama. Chuck si uvědomí, že se zmítá mezi byznysem a potěšením. Florence and The Machine předvede akustickou verzi "Cosmic Love."

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Poté, co Dan od Erica zjistí, že kamarád, kterého Ben napadl je Damien, odmítá mu pomoci. Rufus nastěhoval Bena do svého bytu v Brooklynu, nový spolubydlící se vůbec nelíbí Danovi. Rada Thorpe Enterprises má hlasovat o převzetí Bass Industries. Chuck se snaží, aby se do něho Raina zamilovala a odrazila svého otce od pohlcení Bass Industries. Magazín W ztratil prostory pro dnešní velkou párty a Blair se s Epperly shodly, že by párty mohla být v Chuckově hotelu Palace. Blair potřebuje ještě jednu laskavost, tentokrát od Nata. Chce po něm, aby se vyspal s Epperly, ona se zklidní a napíše Blair skvělé hodnocení.

Raina kvůli Chuckovi nešla na schůzi hlasování o převzetí Bass Industries. Russel Raině řekne, že Chuck o tajném hlasování věděl a cíleně nechtěl, aby se ho účastnila. Damien řekne Sereně, že ho Ben uhodil. I když byla Epperly celý večer s Natem, odešla s chlápkem, kterého zná z Oxfordu. Eric přizná Danovi, že to on udeřil Damiena.

Blair přesvědčila Rainu, aby dala Chuckovi druhou šanci. Epperly ve W končí. Odjíždí na Bali s klukem, se kterým chodila na Oxfordu a Blair navrhla jako svou nástupkyni. Raina Russela v koupi Bass Industries podpoří pouze tehdy, pokud dá Chuckovi šanci být součástí nové společnosti. Nate a Dan přišli hledat Erica na belgický konzulát. Eric tam nebyl, ale našli otce Damiena Dalgaarda. Řekli mu, že jeho syn je drogový dealer. Serena řekne Benovi, že mu celou dobu věřili, že Damiena neudeřil a políbí se.

Hlavní postavy
Blair Cornelia Waldorf
Serena Celia Van Der Woodsen
Nathaniel Fitzwilliam 'Nate' Archibald
Super drbna - hlas
Daniel Randolph 'Dan' Humphrey
Charles Bartholomew 'Chuck' Bass
Rufus Humphrey
Hostující hvězdy
Vedlejší postavy
Eric van der Woodsen
Damian Daalgard
Russell Thorpe
Raina Thorpe
Benův kurátor
Ben Donovan
Režie
Scénář
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevNevítaný spolubydlící
Původní názevPanic Roommate
Rok natočení2011
Premiéra7. února 2011
Česká premiéra11. března 2012
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka45 minut
Sledovanost premiéry1 620 000 diváků
Autoři profilu epizody