Super drbna

Super drbna (Gossip Girl) — 5. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Serenino tajemství

To by nebylo Díkůvzdání na Upper East Side, aby se tu neodehrálo nějaké to drama nebo dvě. Blair podezřívá svou matku, že před ní něco tají, ale ukáže se, že jde o úplně něco jiného. Vanessa má strávit Díkuvzdání u svých rodičů, ale pohádá se s matkou, a tak se objeví u Danových dveří. Rufus se dozví, že mu Lily lže o zdravotním stavu její matky CeCe. Chuck řekne Natovi, že má inkriminující informace o jednom z jejich přátel. Jenny zjistí, že Eric stál za jejím trapným vystoupením na Cotillion a chce mu to oplatit. Serena se na Díkuvzdání necítí moc příjemně, Lily totiž pozvala Maureen a Tripa.

Blair je nervózní z příletu své matky, Eleanor jí totiž řekla, že jí musí sdělit něco důležitého. Serena se od Tripa dozvídá, že Maureen souhlasila s rozvodem. Vanessa se pohádala s mámou, a tak přijela za Danem poprosit ho, jestli může na svátky zůstat u něj.

Eric a Rufus na Díkuvzdání pozvou i CeCe, i když Lily jim řekla, že CeCe ještě není moc dobře. Ovšem CeCe už se cítí dobře a pozvání na Díkuvzdání přijme. Serena jde s Natem na procházku, zavolá ji Trip a zruší jejich Díkuvzdání. Serena tedy pozve Nata na jejich Díkuvzdání.

Lily náhodně potkává Maureen na ulici a zeptá se jí proč její dcera musí pracovat i na Díkuvzdání. Maureen jí řekne, že se pokusí Tripa přesvědčit, aby Serenu nechal strávit Díkuvzdání s rodinou. Maureen taky souhlasí, že i s Tripem přijdou na Lilyino Díkuvzdání. Dan pozval Vanessinu matku. Ta volala Rufusovi, který pozval všechny tři na Díkuvzdání.

Když se Serena vrací do svého bytu v Chuckově hotelu jede s ní výtahem Trip. Serena výtah zastaví a začne se s Tripem vášnivě líbat. Blair dostane nápad, strávit Díkuvzdání s Lily a Serenou. Dorota drží tašku a Blair si myslí, že tam její matka něco schovává. Najde tam těhotenský test. Chuck řekne Natovi, že jeho kamery natočily Serenu a Tripa jak se muchlují ve výtahu.

Konečně začalo Díkuvzdání. Maureen se zeptá Nata, jestli spolu Serena a Trip něco mají. Nate řekne, že ano, ale ví o způsobu jak to ukončit. Má totiž záznam z Chuckova hotelu. Jenny se zeptá Blair, co udělal Eric na plese. Když totiž chtěla pozvat Jonathana, byl překvapen, že ona a Eric jsou ještě přátelé. Blair jí řekne, že všechno co se stalo na Cotillion naplánoval Eric.

Když si spolu CeCe a Rufus povídají, řekne CeCe Rufusovi, že je zdravá už od srpna. Lily se ovšem vrátila až v říjnu. Blair řekne matce, že ví, že je těhotná. Maureen dojde trpělivost se Serenou a Tripem. Pokud to spolu neukončí zveřejní video z hotelu, které ji ukázal Nate. Když si Serena pouští video, stojí za ní Lily a vidí to.

Od stolu jako první odchází Jenny, která je prý znechucená pokrytectvím Erica. Poté odchází Blair uražená na svou matku, že jí neřekla pravdu o svém těhotenství. Gabriela Abrams řekne, že to jsou pouze děti. To zase vytočí Vanessu, nechápe totiž, co z ní dělá experta.

Eric a Jenny si zatím vysvětlují, proč Eric celou dobu předstíral, že je její přítel, kdyby jí to řekl, mohli se o tom alespoň pohádat. Eric ale řekne, že Jenny ztratila právo na upřímnost v tu chvíli, když si vybrala korunu královny místo jejich přátelství.

Eleanor řekne Blair, že není těhotná. Chtěla jí jen říct, že se Cyrusem budou natrvalo bydlet v Paříži a ona si může nechat byt na Manhattanu. Po rozhovoru s Vanyou, zjistí, že těhotná je Dorota. Serena slíbí Maureen, že se s Tripem už nikdy neuvidí. Blair se dozví, co Serena udělala a usmíří se. Nabídne jí, jestli s ní nechce jet do Paříže. Serena souhlasí a jde si do trezoru pro pas. Tam za ní přijde Trip, řekne jí, že opouští Maureen, a doufá, že za ním přijde dolů do jeho limuzíny. Serena se rozhodne jít s ním, když ale pas vrací, všimne si, že tam je dopis od jejího otce.

Nate řekne Chuckovi, že stále miluje Serenu. Při odchodu do Tripovi limuzíny potká Serena na chodbě Lily. Řekne jí, že se Trip s Maureen rozvádí, a ona s ním jede pryč. Pochopila taky, že už není vítaná v jejím domě. Lily Sereně řekne, že to ona je zodpovědná za zničení jeho manželství a to, co teď dělá, je velká chyba. Serena ukáže Lily dopis a řekne, že ona ji nemá právo poučovat o velkých chybách.

Rufus málem přistihne Lily, jako si pročítá dopis Serenina otce, ta je ten dopis nucena schovat do jednoho z kabátů, ten je ovšem Maureen. Těsně předtím, než Serena nastoupí do Tripovi limuzíny ji zastihne Nate. Řekne, že vše co dělal, dělal pro ni, záleží mu totiž na ní, a doufá, že do Tripovi limuzíny nenastoupí. Bohužel Serena neposlechne.
Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

 • Český název
 • Původní název
 • Číslování
 • Premiéra
 • Česká premiéra
 • Rok natočení
 • Délka epizody
 • Sledovanost premiéry
 • Odkaz na IMDb
 • Serenino tajemství
 • The Treasure of Serena Madre
 • 3. série, 11. epizoda (celkově 54. díl)
 • 30. listopadu 2009
 • 13. listopadu 2011
 • 2009
 • 45 minut
 • 2 230 000 diváků
 • www.imdb.com/title/tt1548668/

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

naninka358
Frozen99