Super drbna

Super drbna (Gossip Girl) — 5. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Sladkých šestnáct

I přesto, že má Jenny domácí vězení, tajně místo školy navštěvuje Damiena. Rufus a Lily si konečně vysvětlí všechna nedorozumění. Dan a Vanessa zkoumají nové etapy jejich vztahu. Chuck je nucen udělat velmi obtížné rozhodnutí ohledně svého hotelu. Serena a Nate hrají hry jako Chuck a Blair; vše nakonec skončí hádkou.

Blair se od Chucka dozví, že ho některé zaměstnankyně žalují za sexuální harašení. Chuck má důkazy, že některé ani v ten den nebyly v práci, avšak soudní proces by byl noční můrou pro vztah s veřejností, takže Chuck nikoho žalovat nebude. Jack Bass se vrátil, Chuck si myslí, že on může za žaloby.

Rufus nařídil Jenny tvrdý režim - z domova do školy a ze školy zpátky domů. Jenny ale na domácí vězení moc není. Když přijde Lily do Rufusova bytu omluvit se mu, zavolá Rufusovi ředitelka Constance. Jenny nechodila celý týden do školy. Jenny je s Damianem v hotelu, líbají se v posteli a když má dojít na věc Jenny se zvedne a řekne, že musí jít do školy. Damien si myslí, že je to tím, že Jenny je ještě panna. Ale Jenny mu řekne, že to tak není, prostě nerada spěchá. Serena radí Jenny, aby raději počkala na přítele, který se za ni postaví a nebude ji chtít jen kvůli tomu jednomu. Jenny si to ale vymluvit nenechá a hodlá se s Damienem večer setkat. Serena proto vymyslí plán, Nate vezme Jenny na oběd a ona se zatím pokusí Damiena svést. A až se tak stane, přivede Nate Jenny. Damien Serenu odmítne, teď chodí Jenny a tu má opravdu rád. Nate zatím zavolal Rufusovi a ten si Jenny odvedl domů. Po jejich hádce Rufus uvidí svou šálu, kterou mu Lily přinesla.

Chuck začíná pochybovat o Elizabeth, nechává udělat testy DNA ze skleničky z které pila. Elizabeth přišla říct Chuckovi, že změnila svůj názor a na večírek, kde historická společnost věnuje Bartovi galerii, půjde. Ovšem poté, co slyšela, co Chuck hodlá udělat s tou skleničkou, rozhodla se nejít. Když Chuck přijde na večírek, všichni si začnou šeptat o těch žalobách. Lily to ale nevadí, nevěří tomu a hodlá podpořit svého nevlastního syna.

Jenny na večírku řekne Natovi, že se Damien choval k Sereně agresivně, protože z ní chtěl sundat kabátek na kterém byly drogy, taky mu přizná, že Damien je dealer. V tu chvíli Damien přijde a vezme Jenny pryč. Nate ho zastaví, nenechá Jenny, aby s ním odešla. Damien ho praští a s Jenny utečou. Nate se je rozhodne najít.

Rufus vysvětluje Lily věci okolo jeho šály. Šel k Hollandovým, chtěl Lily oplatit, co mu udělala ona. Ale když ten čas přišel, nemohl to udělat, protože Lily miluje. Lily mu také vyzná své city a před tím, než se políbí, je vyruší Dan. Řekne jim, že Jenny utekla s Damienem, který je horší, než si mysleli.

Aféra kolem Chucka roste, jeho právník mu poradí, aby hotel přepsal na někoho z rodiny, alespoň dočasně. Nabídne se mu Jack. To ale Chuck okamžitě odmítne. Chuck vše poví Blair, ta navrhuje, ať hotel přepíše na ni. Ovšem přepsat hotel na devatenáctiletou přítelkyni by veřejnost asi moc neuklidnilo. A co Lily? Ta je v Bass Industries a Chuck nechce, aby mu z problémů pomáhala otcova společnost. SMSkou přijdou výsledky DNA, Elizabeth je Chuckova matka.

Ještě před tím, než se to stane, řekne Jenny Damienovi, že je ještě panna. Damien to tak trochu tušil, ale to není nic důležitého. To ovšem rozlítí Jenny, protože pro ni to je něco důležitého a Damiena odmítne. Damien odejde, před tím jí ale řekne, že věděl, že je prostě ještě dítě. Serena, Dan, Lily, Rufus a Vanessa sedí v bytě v Brooklynu, dokonce po Jenny vyhlásili i policejní pátrání. Jenny se znenadání vrátí a všem řekne, že se s Damienem rozešli.

Lily zavolá CeCe, je na ranči v Canyon, myslí si, že by se měli zase přihlásit zpět k doktoru van der Woodsenovi. Lily by nejraději našla někoho jiného, kdo by ty testy udělal. Rufus jí cestu dovolí, a až se vrátí, mohli by začít s čistým štítem. Elizabeth si už balí věci, v tom přijde Chuck. Řekne jí, že na ní chce přepsat hotel, což má vyjadřovat to, že jí Chuck věří. Po jeho odchodu přijde k Elizabeth Jack a zeptá Elizabeth jestli mají hotel. Ona odpoví, že mají.
Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

 • Český název
 • Původní název
 • Číslování
 • Premiéra
 • Česká premiéra
 • Rok natočení
 • Délka epizody
 • Sledovanost premiéry
 • Odkaz na IMDb
 • Sladkých šestnáct
 • The Sixteen Year Old Virgin
 • 3. série, 15. epizoda (celkově 58. díl)
 • 22. března 2010
 • 11. prosince 2011
 • 2010
 • 45 minut
 • 1 900 000 diváků
 • www.imdb.com/title/tt1564637/

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

naninka358
Frozen99
naninka358