plakát seriálu

Super drbna

(Gossip Girl)

Epizoda 4×22 – Špatné rozloučení (The Wrong Goodbye)
99 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Georgina Sparks, nyní provdaná z přátelského, ale nudného obchodního stážistu, se ukáže na Constance Billard. Serena a Vanessa neochotně spojí své síly k nalezení Dana a Charlie, která špatně přijme Danovo odmítnutí. Blair se musí rozhodnout mezi Chuckem a Luisem, zároveň se ale ocitne ve smrtelném nebezpečí.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Rufus řekl Sereně a Vanesse, že když Charlie přestala brát léky, přizabila svou spolubydlící, a tak se obě vydaly na Constance Billard. Nate řekne Chuckovi, že řekl Raině pravdu. Blair v kapse zapne svůj mobil a zavolá Chuckovi. Je ve 3. patře Chuckova nově stavěného brooklynského hotelu vězněná Russelem. Chuck Blair zachrání a Russel je zatčen. Raina řekne Natovi, že se vrátí do Chicaga. Vanessa najde v Danově bytě jeho knihu o Upper East Side. Dan ji nechce vydat, zabezpečilo by mu to navždy status vyvrhela. Dan a Vanessa se pohádají a Vanessa jeho knihu odnese. Chuck a Blair se spolu po pár drincích vyspí. Serena najde Charlie a zachrání ji před skokem z okna. Georgina zaslechne, jak Charlie někomu do telefonu říká, že to klaplo a dá jí své číslo. I když se Blair chtěla s Luisem rozejít, Chuck mu řekne, že jim dává požehnání. Když se spolu loučí, Chuck jí řekne, že to, co cítí, je vina, Luis je její pravá láska.

Po třech týdnech

Russel Thorpe byl odsouzen na 20 let. Lily bude v domácím vězení až do podzimu. Blair stráví léto v Monaku s Luisem. Charlie se vrací za Carol na Floridu. Serena jede se svou babičkou CC do Malibu. Dan a Erik budou trávit léto v Hamptons. Vanessa dá Danovu knížku vydavateli, kterému se velmi líbí, autor prý chce zůstat zatím anonymní. Až bude knížka vydaná, určitě vystoupí. Šeky mají poslat Vanesse do Barcelony, ona je pak autorovi pošle. Serena se setká s asistentem režiséra David O. Russela. Charlie přijede do Miami, kde od Carol dostane zaplaceno za přivezení Lilyiny šekové knížky. Charlie se ve skutečnosti jmenuje Ivy. Dorota vynáší koš s odpadky, kde je pozitivní těhotenský test.

Hudba v epizoděvložit další píseň

Rolling In The Deep (Adele)

Chuck a Blair si spolu užívají na Bar Micva.
Hlavní postavy
Blair Cornelia Waldorf
Serena Celia Van Der Woodsen
Nathaniel Fitzwilliam 'Nate' Archibald
Super drbna - hlas
Daniel Randolph 'Dan' Humphrey
Lillian Celia 'Lily' Van Der Woodsen
Charles Bartholomew 'Chuck' Bass
Rufus Humphrey
Ivy Dickens / Charlie Rhodes
Georgina Sparks
Vanessa Marigold Abrams
Hostující hvězdy
Vedlejší postavy
Isabel Coates
Kati Farkas
Dorota Kishlovsky
Eric van der Woodsen
Eleanor Waldorf
Mini Serena
Mini Blair
ředitelka Queller
Louis Grimaldi
Russell Thorpe
Raina Thorpe
Carol Rhodes
princezna Sophie Grimaldi
asistent Davida O. Russela
paní Nitsberg
Režie
Scénář
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevŠpatné rozloučení
Původní názevThe Wrong Goodbye
Rok natočení2011
Premiéra16. května 2011
Česká premiéra8. dubna 2012
Typ epizodyPoslední epizoda série
Délka45 minut
Sledovanost premiéry1 360 000 diváků
Autoři profilu epizody