plakát seriálu

Super drbna

(Gossip Girl)

Epizoda 3×03 – Ztracený chlapec (The Lost Boy)
99 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Na Upper East Side se blíží ke střetnutí mezi Blair a Chuckem, oba se totiž zaměřili na stejnou věc v aukční síni Sotheby’s. Serena podezřívá Cartera, že se vrací zpět ke svým starým zvykům. Georgina se začíná zajímat o Dana. Vanessa začíná tušit, že na Scottovi není něco v pořádku.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Blair čeká při příchodu do pokoje velké překvapení, nachytá Dana a Georginu v posteli. Vanessa zjišťuje, že jí Scott lhal a hodina, na které měl ráno být, je až odpoledne. Scott je totiž u Rufuse, kde se učí hrát na kytaru. Dan svěřuje Sereně, že jsou teď spolu s Georginou, ale není to nic vážného, jen se baví. Serena mu ale řekne, že Georgina bere všechno vážně a měli by si to raději oba vyjasnit, také mu řekne, že teď chodí s Caterem Baizenem. Dan ji varuje, Carter byl totiž stejný jako dřív Chuck. Serena mu ale říká, že se Carter změnil. Vanessu už nebaví Scottovi výmluvy, zajde proto za dívkou, která obsluhuje počítač se záznamy všech studentů z NYU. Bohužel ta jí řekne, že žádný Scott Adler na NYU nechodí.

Blair dostane pozvánku do tajného spolku La Table Élitaire. Chuck se chce sejít s panem MacPhersonem, který mu má pomoci s koupí ilegálního klubu. Jeho sekretářka mu řekne, že takových jako on tu byly tucty a že jediná šance, jak se s ním sejít je, že koupí jeho starou fotku z aukční síně v Sotheby’s. Tuto fotku ale musí získat i Blair, žádá to po ní totiž La Table Élitaire. Blair a Chuck se kvůli tomu pohádají.

Nate a Bree se rozhodli, že se konečně přestanou skrývat a vyjdou se svým vztahem na veřejnost. Scott konečně řekne Vanesse pravdu. Je synem Lily a Rufuse. Ten, kdo tenkrát zemřel, nebyl jejich syn, ale byl to jeho bratr Andrew.

Fotku, kterou chtěli Chuck a Blair nakonec koupí Serena. Udělala to, aby jí Blair a Chuck řekli, jestli to jsou oni, kdo se snaží sabotovat její vztah s Carterem. Ti se tedy nakonec přiznají. Serena dá fotku Blair, ta ji dá Chuckovi, protože ho miluje. Serena poznává, že pozvánku do La Table Élitaire psala Georgina. Ta se zná se sekretářkou pana MacPhersona, která byla dříve členkou tohoto tajného spolku. Všechno okolo té fotky byl tedy podvod. Chuck už nechce od nikoho pomoc. Rozhodne se, že nebude kupovat nějaký klub v hotelu, ale koupí hotel.

Hlavní postavy
Blair Cornelia Waldorf
Serena Celia Van Der Woodsen
Nathaniel Fitzwilliam 'Nate' Archibald
Super drbna - hlas
Daniel Randolph 'Dan' Humphrey
Charles Bartholomew 'Chuck' Bass
Rufus Humphrey
Georgina Sparks
Jennifer Tallulah 'Jenny' Humphrey
Vanessa Marigold Abrams
Hostující hvězdy
Vedlejší postavy
Eric van der Woodsen
Carter Baizen
Renee Rosson
Scott Rosson
baristka v hotelu Bleecker Inn
vrátný v hotelu
licitátor v Sotheby's
vedoucí hotelu
žena na aukci
Režie
Scénář
Hudba
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevZtracený chlapec
Původní názevThe Lost Boy
Rok natočení2009
Premiéra28. září 2009
Česká premiéra18. září 2011
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka45 minut
Sledovanost premiéry2 360 000 diváků
Autoři profilu epizody