Super drbna

Super drbna (Gossip Girl) — 5. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Všechny moje nevěry

Zatímco Serena díky Stevenovi pořádá večírek pro newyorkskou smetánku, Konzervativní společnost Cetnral Parku, s Natem o něm odhalí šokující fakta spojující ho se Sage. Módní reportérka Nelly Yuki, Blaiřina sokyně z Constance, může nakopnout její kariéru módní designérky, nebo zařídit její strmý pád. Georgina a Dan společně pátrají po vhodném vydavateli jeho druhé knihy. Chuck žádá Amiru, aby mu pomohla najít špínu na Barta, čímž ohrozí jeho manželství s Lily.

Blair chápe, že článek v módní „bibli“ WWD ji může vynést na vrchol nebo zničit, a proto povolá své pomocnice Jessicu a Kati. Reportérkou z WWD se ukáže být Nelly Yuki. Chuck vezme Amiru na brunch k Lily, ale z Barta nic nedostane. Lily zaslechla rozhovor Barta s Amirou a zeptá se, jestli s ní měl románek. Bart přizná, že s ní strávil víkend, kdy Lily podezříval, že je s Rufusem. Nate a Serena zahlédnou Sage vcházet do restaurace se Stevenem. Nate jí dá po telefonu kopačky. Serena chce prokázat svou nalezenou dospělost tím, že Stevenovi zavolá. Dočká se potvrzení, že nikoho jiného nevídá. Nelly je určitě předpojatá, takže ji Blair kolekci neukáže. Ono tak moc nezáleží, co napíše, protože čtenáři budou moci srovnat její kolekci s kolekcí Poppy Lifton. Blair pošle Jessicu a Kati na průzkum k Poppy, která používá stejnou látku jako Blair. Nelly to pěkně nastražila, ať už bude v článku nebo ne, Blair bude za plagiátorku. Nate by rád vydal Danovu knihu. Potřebuje to, protože odhalení Gossip Girl musel vzdát. Dan nechce míchat přátelství s obchodem, ovšem ostatní vydavatelé požadují hodně cenzury, což je mu proti srsti, a tak když Nate slíbí, že ji nezcenzuruje, nechá ho knihu vydat ve Spectatoru. Kati informuje její zdroje, že focení Poppyiny kolekce proběhne na večírku Konzervativní společnosti. Lily prozradí Chuckovi, že Amira a Bart spolu měli románek. Amira to nezmínila, protože to byl jen jeden víkend. Chuck tuší, že Bart by tolik peněz za vztah neutratil, musí v tom být něco víc. Nevydá jí ze sejfu peníze, dokud neprozradí, co se ten víkend stalo. Nejdřív ale běží pomoc Blair. Blair mu ale žádnou zprávu neposílala. Chuckovi dojde, že ji poslal Bart. Amira odletěla. Bart mu řekne, že mu ulehčil práci, protože také používá máminy narozeniny jako kombinaci k sejfu. Podle Chucka vyplatil tolik peněz kvůli tajemství, které ho přinutilo předstírat smrt. Jessica přiběhne k Blair s kusem šatů Poppyiny kolekce, zrovna když se baví s Nelly. Poppy navíc chybí modelky. Blair věděla, že spolupracují, aby ji zničili ve WWD. Nelly přizná, že článek nastražila, ale pak ji nechala dělat, co dělá vždy, intrikami zničit samu sebe. Poppy se prostě líbila stejná látka. Nelly dá na nápad Poppy a udělá článek jen o její kolekci. Sage najde Natea a políbí ho před Stevenem, který mu jednu vrazí. Steven poté přizná, že Sage je jeho dcera. Nikdy ji nebyl připraven někomu představit, až Sereně. Dorota sežene kvalifikované řemeslníky do Waldorf Designs. Jako nová hlava společnosti má Blair jedinou možnost k debutu, na módní přehlídce pro kupce, a jelikož stávající kolekce uskutečnitelná, musí vytvořit v 10 dnech novou. Amira pošle Chuckovi fotku, kde je jediný člověk, s kterým se během toho víkendu viděla. Sage svým kamarádkám v Constance řekne, že se postará, aby její otec se Serenou dlouho nechodil.

Narážky na další seriály

Mentalista

Chuck s sebou na pozdní oběd u Lily a Barta vezme hosta - Amiru, která má nevědomky znát Bartovo tajemství, jehož odhalení by Chuckovi mělo pomoci vzít firmu Bass Industries zpět do svých rukou. Lily ovšem neví, že Amira a Bart se ve skutečnosti znají. Při jídle Chuck svého otce popichuje a doufá, že se Bart nějak podřekne. Chuck říká: "Zmínil jsem se, že ovládá (Amira) sedm jazyků včetně jazyka těla?" Bart na to trošku znechuceně: "Několikrát. Mikro výrazy, vokální posuny. Chápeme to, je to úplný Mentalistka."

Project Runway

Blair měla po převzetí matčiny návrhářské firmy menší problém se sehnáním kvalifikovaných pracovníků. S tím jí vypomohla její věrná služebná Dorota. Blair se spokojeně rozhlíží po místnosti pilně pracujících lidí a ptá se Doroty: "Odkud se vzali?" A Dorota na to odpovídá: "Někteří z Paříže, někteří z oděvní čtvrti, pár odmítnutých z Projectu Runway..."

Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

 • Český název
 • Původní název
 • Číslování
 • Premiéra
 • Česká premiéra
 • Rok natočení
 • Délka epizody
 • Sledovanost premiéry
 • Odkaz na IMDb
 • Všechny moje nevěry
 • High Infidelity
 • 6. série, 2. epizoda (celkově 113. díl)
 • 15. října 2012
 • 1. prosince 2013
 • 2012
 • 45 minut
 • 780 000 diváků
 • www.imdb.com/title/tt2360062/

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

Frozen99
lukascoolarik