plakát seriálu

Super drbna

(Gossip Girl)

Epizoda 6×02 – Všechny moje nevěry (High Infidelity)
99 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Zatímco Serena díky Stevenovi pořádá večírek pro newyorkskou smetánku, Konzervativní společnost Cetnral Parku, s Natem o něm odhalí šokující fakta spojující ho se Sage. Módní reportérka Nelly Yuki, Blaiřina sokyně z Constance, může nakopnout její kariéru módní designérky, nebo zařídit její strmý pád. Georgina a Dan společně pátrají po vhodném vydavateli jeho druhé knihy. Chuck žádá Amiru, aby mu pomohla najít špínu na Barta, čímž ohrozí jeho manželství s Lily.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Blair chápe, že článek v módní „bibli“ WWD ji může vynést na vrchol nebo zničit, a proto povolá své pomocnice Jessicu a Kati. Reportérkou z WWD se ukáže být Nelly Yuki. Chuck vezme Amiru na brunch k Lily, ale z Barta nic nedostane. Lily zaslechla rozhovor Barta s Amirou a zeptá se, jestli s ní měl románek. Bart přizná, že s ní strávil víkend, kdy Lily podezříval, že je s Rufusem. Nate a Serena zahlédnou Sage vcházet do restaurace se Stevenem. Nate jí dá po telefonu kopačky. Serena chce prokázat svou nalezenou dospělost tím, že Stevenovi zavolá. Dočká se potvrzení, že nikoho jiného nevídá. Nelly je určitě předpojatá, takže ji Blair kolekci neukáže. Ono tak moc nezáleží, co napíše, protože čtenáři budou moci srovnat její kolekci s kolekcí Poppy Lifton. Blair pošle Jessicu a Kati na průzkum k Poppy, která používá stejnou látku jako Blair. Nelly to pěkně nastražila, ať už bude v článku nebo ne, Blair bude za plagiátorku. Nate by rád vydal Danovu knihu. Potřebuje to, protože odhalení Gossip Girl musel vzdát. Dan nechce míchat přátelství s obchodem, ovšem ostatní vydavatelé požadují hodně cenzury, což je mu proti srsti, a tak když Nate slíbí, že ji nezcenzuruje, nechá ho knihu vydat ve Spectatoru. Kati informuje její zdroje, že focení Poppyiny kolekce proběhne na večírku Konzervativní společnosti. Lily prozradí Chuckovi, že Amira a Bart spolu měli románek. Amira to nezmínila, protože to byl jen jeden víkend. Chuck tuší, že Bart by tolik peněz za vztah neutratil, musí v tom být něco víc. Nevydá jí ze sejfu peníze, dokud neprozradí, co se ten víkend stalo. Nejdřív ale běží pomoc Blair. Blair mu ale žádnou zprávu neposílala. Chuckovi dojde, že ji poslal Bart. Amira odletěla. Bart mu řekne, že mu ulehčil práci, protože také používá máminy narozeniny jako kombinaci k sejfu. Podle Chucka vyplatil tolik peněz kvůli tajemství, které ho přinutilo předstírat smrt. Jessica přiběhne k Blair s kusem šatů Poppyiny kolekce, zrovna když se baví s Nelly. Poppy navíc chybí modelky. Blair věděla, že spolupracují, aby ji zničili ve WWD. Nelly přizná, že článek nastražila, ale pak ji nechala dělat, co dělá vždy, intrikami zničit samu sebe. Poppy se prostě líbila stejná látka. Nelly dá na nápad Poppy a udělá článek jen o její kolekci. Sage najde Natea a políbí ho před Stevenem, který mu jednu vrazí. Steven poté přizná, že Sage je jeho dcera. Nikdy ji nebyl připraven někomu představit, až Sereně. Dorota sežene kvalifikované řemeslníky do Waldorf Designs. Jako nová hlava společnosti má Blair jedinou možnost k debutu, na módní přehlídce pro kupce, a jelikož stávající kolekce uskutečnitelná, musí vytvořit v 10 dnech novou. Amira pošle Chuckovi fotku, kde je jediný člověk, s kterým se během toho víkendu viděla. Sage svým kamarádkám v Constance řekne, že se postará, aby její otec se Serenou dlouho nechodil.

Narážky na další seriályvložit další narážku

Mentalista

Chuck s sebou na pozdní oběd u Lily a Barta vezme hosta - Amiru, která má nevědomky znát Bartovo tajemství, jehož odhalení by Chuckovi mělo pomoci vzít firmu Bass Industries zpět do svých rukou. Lily ovšem neví, že Amira a Bart se ve skutečnosti znají. Při jídle Chuck svého otce popichuje a doufá, že se Bart nějak podřekne. Chuck říká: "Zmínil jsem se, že ovládá (Amira)
sedm jazyků včetně jazyka těla?" Bart na to trošku znechuceně: "Několikrát. Mikro výrazy, vokální posuny. Chápeme to, je to úplný Mentalistka."

Project Runway

Blair měla po převzetí matčiny návrhářské firmy menší problém se sehnáním kvalifikovaných pracovníků. S tím jí vypomohla její věrná služebná Dorota. Blair se spokojeně rozhlíží po místnosti pilně pracujících lidí a ptá se Doroty: "Odkud se vzali?" A Dorota na to odpovídá: "Někteří z Paříže, někteří z oděvní čtvrti, pár odmítnutých z Projectu Runway..."
Hlášky z epizodyvložit další hlášku
Serena: Blair, co tady děláš?
Blair: No, odpověděla bych, kdybych dostala svou pozvánku.
Georgina: Proč mi ten krasavec, ale tupec volá?
Dan: Pokud mluvíš o Nateovi, tak jeho IQ je překvapivě vysoké.
Lily: Charlesi, tvůj otec mi řekl o tom, co jsi udělal dnes ráno, a já tím nejsem potěšená.
Chuck: To mluvíš o tom, že jsem nedojedl vajíčka, nebo že jsem se zapomněl rozloučit?
Nate: Já vím, co jsi dělal tohle léto.
Dan: Mluvíš o mé nově získané slabosti pro toskánské červené, nebo o Georginině práskání bičem?
Nelly Yuki: Nehledě na to, co napíšu, čtenáři uvidí fotky z tvé kolekce hned vedle těch od Poppy Liftonové a rozhodnou se sami.
Blair: Poppy? Ta vyznavačka Ponziho schématu? Jediné návrhy, které dělá, jsou z tyček od nanuků v řemeslnické místnosti v ženské věznici.
Hlavní postavy
Blair Cornelia Waldorf
Serena Celia Van Der Woodsen
Nathaniel Fitzwilliam 'Nate' Archibald
Super drbna - hlas
Daniel Randolph 'Dan' Humphrey
Lillian Celia 'Lily' Van Der Woodsen
Charles Bartholomew 'Chuck' Bass
Georgina Sparks
Vedlejší postavy
Amira Abbar
tanečnice
prominentka
Steven Spence
Kati Farkas
Dorota Kishlovsky
Nelly Yuki
Poppy Lifton
Jessica Leitenberg
mini pomocnice
Režie
Scénář
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevVšechny moje nevěry
Původní názevHigh Infidelity
Rok natočení2012
Premiéra15. října 2012
Česká premiéra1. prosince 2013
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka45 minut
Sledovanost premiéry780 000 diváků
Autoři profilu epizody