Super drbna

Super drbna (Gossip Girl) — 5. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Ztracená dáma

Rufus a Lily nachytají Damiena a Jenny v jejím pokoji, jak se muchlují. Ti však chtěli jen zamaskovat, že tam mají drogy. Rufus se i přes Damienovo pravdivé vyznání rozhodne přestěhovat i s Jenny do jejich bytu v Brooklynu. Chuck získává více a více informací o ženě, která by mohla být jeho matkou. Dan a Vanessa potlačují trapnost mezi sebou chozením s jinými lidmi, Dan s náhodnou kolemjdoucí a Vanessa s přítelem, se kterým se rozešla.

Serena a Nate si užívají svého nového vztahu, to jim ale závidí Blair, nejsou teď totiž s Chuckem vůbec v kontaktu, nemluví s ní, uzavírá se do sebe...

Dan řekne Vanesse, že nechtěl pokazit jejich přátelství a teď mu chybí, snaží se ji někam pozvat jen jako kamarádku. Ale kolej pořádá velkou party, na kterou jde Vanessa s Paulem a zdá se jí divné, aby šel Dan s nimi. Dan ale doprovod má, náhodnou kolemjdoucí Melissu, která ho na party zvala.

Chuck získá za úplatek přístupovou kartu k hotelovému pokoji Elizabeth. Když si Blair vylévá své srdce Sereně, vejde do ložnice Nate a vezme Chuckův mobil. Blair dojde, že Chuck nechce, aby se mu "hrabala" v telefonu. Najde tam zprávu v hlasové schránce, kterou si poslechne. Je od Elizabeth, volá, protože tu jsou věci, které by Chuck měl vědět. V tom přijde Chuck a všem - Blair, Natovi a Sereně řekne, že Elizabeth je jeho matka. Nechce s ní mít ale nic společného. To se nelíbí Sereně, která by dala všechno proto, aby se setkala se svým otcem. Blair jí ale zatrhne dělat cokoli, co Chuck nechce.

Lily nachytala Jenny s Damianem v jejím pokoji a zavolá kvůli tomu Rufusovi, protože si myslí, že ho tu měla Jenny přes noc. Rufus se naštve jak na Lily, že něco takového dopustila, tak i na Jenny, kterou se rozhodne vzít sebou zpátky do Brooklynu. A zatímco si Jenny bude balit, on si vezme pár věcí, které mu tu ještě zbyly.

Dan a Vanessa se na party políbí. Paul a Melissa si mezitím popovídali, Paul byl překvapený, že se Melissa s Danem potkali teprve ráno na chodbě. Melissu zase překvapilo, když Vanessa volala Paulovi a chtěla to dát zpátky dohromady. Melissa a Paul odejdou spolu a Vanesse a Danovi řeknou, že by si to měli ujasnit mezi sebou a netahat do toho cizí lidi.

Serena a Nate pozvali Chucka a Blair do restaurace, ale neřekli jim, že tam bude i Elizabeth. Chuck si nakonec s Elizabeth promluví. Řekne jí, že ho nezajímá její příběh a jediné, co si přeje, je, aby odešla. Elizabeth se ho zeptá, jestli to je opravdu to, co chce, když Chuck přikývne, odejde.

Jenny před Rufusem rozbalí šátek, ve kterém jsou balíčky s LSD a řekne mu, že jsou její. Damien ale přizná, že ty drogy patří jemu, přesněji jeho otci. Pak začne vyprávět o tom, jak jeho matka odešla a jeho otec začal brát drogy.

Blair a Chuck se po dlouhé době zase sblíží. Serena zašla za Elizabeth, protože se jí chtěla zeptat, proč Chucka opustila. Byla mladá, když otěhotněla a necítila se být matkou, a tak se s Bartem dohodli dát Chucka k adopci. On to ale nevydržel, chtěl ho mít u sebe, dokonce ji požádal o ruku. Ona ho ale nemilovala a odmítla ho. Ona tedy chápe, že ji Chuck nechce vidět. Serena jí řekne, že neexistuje dítě, které by nechtělo znát své rodiče.

Vanessa Danovi přizná, že k němu něco cítí, ale nechce zničit jejich přátelství. Když Serena dorazí domů, čeká tam na ni Nate. Serena mu řekne, že byla za Elizabeth kvůli svému otci. Snažila se ho najít a jen si s ním promluvit, aby pochopila, proč je opustil. Hledala ho celé léto, a když ho našla, on ji vidět nechtěl. Napsal jí ale vysvětlující dopis. Byl s její matkou. Díky Elizabeth pochopila, že on prostě nechtěl, aby ho hledala. Elizabeth přišla za Chuckem, aby mu řekla celý svůj příběh, proč ho vlastně opustila. Rozhodla se také zůstat v New Yorku, chce poznat svého syna.

Dan a Vanessa spolu stráví velmi vášnivé chvíle. Jenny a Damien se rozhodnou přeskočit prodávání drog v klubu a zajdou si na opravdové rande, při tom se políbí. Vanya donese Lily Rufusovu šálu, kterou nechal v bytě paní Hollandové. Serena zavolá otci a řekne mu, že už ho přestala hledat.
Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

 • Český název
 • Původní název
 • Číslování
 • Premiéra
 • Česká premiéra
 • Rok natočení
 • Délka epizody
 • Sledovanost premiéry
 • Odkaz na IMDb
 • Ztracená dáma
 • The Lady Vanished
 • 3. série, 14. epizoda (celkově 57. díl)
 • 15. března 2010
 • 4. prosince 2011
 • 2010
 • 45 minut
 • 1 730 000 diváků
 • www.imdb.com/title/tt1562508/

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

naninka358
Frozen99
naninka358