plakát seriálu

Superkočky

(Hellcats)

Názory uživatelů

Hellcats

Tak na to, že je to seriál o roztlieskavačkách tam bolo podľa mňa dosť málo tanca. Hlavne myslím "vyhadzovania do vzduchu" na čo som sa najviac tešila a ďalších akrobacií. Ale keď už sa tam nejaké objavia tak sú úžasné. Hlavne v 12. epizóde. Sklamalo ma finále. Absolútne. Nejdem spoilerovať, kto uvidí, možno pochopí. Škoda, no, prvé diely sa mi páčili, a ešte aj niektoré neskôr, ale od 15 dielu to šlo dolu vodou. Tiež sa tam striedali partneri niektorých postáv ako na kolotoči strednej ba i základnej školy, a nie vysokej, a to bola len 1 séria. Ale aby som to tu len nekritizovala, v podstate sa na to pozeralo celkom dobre, hudba bola skvelá a tiež tam dosť priestoru dostali vedľajšie postavy. Keby tie posledné diely boli aspoň o kúsok lepšie a ukončili by to inak, pôvodných 70% by som neznížila na terajších 60%. Radšej som však za otvorený koniec než za ďalšiu sériu tohto miestami umelo-naťahovaného seriálu.

60 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Jen pozitivní myšlení.

Jakmile se někde objeví atraktivní, vysokoškolské prostředí a banda tancujících holek, tak jsem na vážkách, zda sledovat nebo ne. Jindy se to povede, jindy né. Tohle se ale podle mě povedlo, škoda že stejný názor neměli i američtí diváci.
Hlavní hrdinka mi hned padla do oka pro tu svojí údernost a ambice, ale zrušené stipendium jí udělá velkou čáru přes rozpočet. Nemá zrovna na růžích ustláno a proto jsem se v průběhu sledování stále chytala za hlavu. Jak to ta holka zvládá? Učit se práva a mít skvělé známky(jinak papá nové stipendium), trávit minimálně 20 hodin týdně v tělocvičně, mít nervy jak z vystoupení, tak testů a ještě stihne mít čas na přátele, kluky, zábavu a řešení nějakých zločinů okolo její vejšky + další rodinné záležitosti. Nevím kolik do sebe nalije litrů kofeinu, ale asi je to dost.

Nicméně mi byla sympatická, hodně jsem se s ní dokázala sžít a chápat, co právě prožívá a proč se zrovna v tento moment rozhoduje tak, jak se rozhoduje. Ze všech postav mi tam přišla taková reálná, zbytek byl hrozně šablonovitý.
Ostatní postavy mi nepřišly nic extra až na malou mršku Alice, která mi už od začátku byla něčím velice sympatická, ač byla tehdy potvorou. Nicméně ta její nezlomná hrdost a nezastavitelnost před tím, co chce, to se mi velice líbilo. Ashley Tisdale dostala řádně na prdel. Její za každou cenu miloučká Savannah byla hrozně nevěrohodná. S takovými outfity a výrazy jí nikdo neuvěří nějakou panenskou nevinnost a stydlivost. Ashley má určitě skvělý styl oblékání, fotky a zpívá úžasně, ale herecky je slabá. Navíc mě štve, že každý v týmu at udělá cokoliv, musí si to vyžrat, hlavně Marti, ale jakmile udělá něco Savanah, tak je to v pořádku a všichni za ní položí hlavu na špalek, protože je to přeci ta svatá holšiška.

Děj byl zpočátku jednoduchý, ale zajímavý. Bavilo mě sledovat, jak Marti pomalu začíná zapadat do týmu, navazuje nové přátelské i nepřátelské kontakty, prokazuje ambice i ve světě roztleskávaček a lidi, které předtím odsuzovala jí začali přirůstat k srdci. Líbilo se mi, jak se Marti snaží ukočírovat svůj nový životní styl s tim starým dohromady, jak tam ostatní předvádějí úžasná taneční čísla s přemety, skoky do několikametrové výšky. Nesmí chybět stylové, tématické večírky, co by nejednoho člověka přivedly k bankrotu, ale pro ně to byl jen páteční večer. Všichni vždy vyšňoření tak, jakoby za chvilku měli naběhnout na přehlídkové molo, obyčejné focení kalendáře bylo jako focení pro Victoria Secret, zkrátka sranda, kterou CW nikdy nešetřila.
Někteří dokonce ztráceli čas i s tím vnést do roztleskávání filozofické zaměření a dělat z toho ultra prestiž, protože to celé není přeci jen o tom, aby holky v sukýnkách mávaly třásněmi, že ne? Ale svým způsobem se mi to líbilo, že se v tomto okruhu vrtají tvůrci hloub. Ale aby to celé nebylo jen o Marti, tak každá hlavních postav dostala prostor pro svůj příběh o tom, jak se k roztleskávání dostali, co si předtím prožili a jak jim to změnilo život.
Vedlejší lehce kriminální linka(žádné jumpscary, ale docela natahující atmosféra při zhasnutém světle) a následné rozuzlení bylo fajn, ovšem tomu se zas tolik prostoru nedali a přitom bych nějaké milostné dramata klidně oželela.
Co později dostalo více prostoru byl milostný trojúhelník Marti&Dan&Savannah. Já vám nevím, ale mezi Danem a Savannou nebyla chemie větší než zrnko máku. Mezi Marti a Danem vždy byla taková ta magnetová přitažlivost, hodně se mi líbila ta jejich minulost. Navíc spolu byli i pořádně sexy, tam prostě byla chemie a né zrovna v malém množství.(OTP)
Hlavní hrdinka vůbec netroškařila a začali si prvně s kolegou v týmu, pak s nejlepším kamarádem a nakonec i s učitelem. A všechny ty vztahy měly prostě jiskru.
Ke konci se ty milostné vztahy urovnaly a začala se více řešit ta detektivní linka a Martiné rodinné záležitosti, kde se konečně nějak využila i vedlejší postava mámy Marti, které mi na pár okamžiku přišla celkem nevyužitá. Zrovna, když už to nabralo ten správný spád, tak byl konec série s cliffhangerem jako bonus na závěr, což mě dodnes celkem štve.
Nejlepší seriál to nebyl, ale bavil mě. Byl jednoduchý, poutavý, stylový a prostě takový ideální pro nudné odpoledne a určitě jsem byla zklamaná, když jsem zjistila, že další série není.

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Priemerný napoly teen seriál

Kedysi som videla prvý časť, dávno, keď seriál ešte len vyšiel. Myslím, že som ju ani nedopozerala, čo ma to nudilo. Opäť som sa k nemu dostala nedávno vrámci nedostatku iných seriálov, čo by mi prišli pod ruku a vedela by som ich "pozerať" popri práci okolo domu a podobne - a tak som začala tento, opäť. Nebol vyslovene zlý, na vystúpenia som sa vždy rada pozrela, ale na môj vkus prehnaná dráma. Taká telenovela, ktorá sa blíži teen, ale aspoň v nej už ľudia môžu byť.

50 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Being here doesn't mean you belong.

Jsem si naprosto vědoma, že Hellcats a já se míjíme o zhruba pět let. A jsem si stejně tak vědoma, že právě proto je mírně zarážející, že se mi tento seriál líbil mnohem více, než jsem původně čekala.
Hellcats nemají nic, co jsme už tisíckrát neviděli. Hodná holka s ambicemi, ale potřebuje finance. Přidá se ke skupince, kterou původně pohrdala, ale nakonec roztaje a pozná, že skupina není jen pár namyšlených fiflen. Nejlepší přítel, znají se spolu odjakživa, postupně se mezi nimi ale objeví jiskření, které oba zmate (v rozdílných časových úsecích). Nejlepší kámoška, která se zaplete s již zmíněným nejlepším kámošem. Tím vznikne klasický milostný trojúhelník, který střídavě mění rohy. A v neposlední řadě zlá holka, která ze začátku podkopává hlavní hrdince nohy, nakonec ale uzavřou příměří, jelikož na tom závisí dobro celého týmu.
Většinou nejsem fanouškem toho, když nějaká postava vystřídá několik partnerů za sezónu. Ale u Hellcats mi to přišlo tak nějak přirozené, prostě klasický vysokoškolský život, lidi se dají dohromady a zase hned rozejdou.
Seriál ale nejvíce chválím za skvělou hudbu a bezchybné sestavy (což není realistické, ale zase je na to radost pohledět). Ty skoky jsou jednou z nejlepších věcí, které jsem kdy viděla.
Sečteno a podtrženo, u Hellcats jsem se nenudila ani jednu vteřinu, a i když se zde objevilo pár zaběhnutých klišé, pro míru zábovnosti a mou slabost v roztleskávání a The CW musím hodnotit vysoko.

90 %
93 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
93 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 15 lidí

Hellcats

Tanec, hudba, vzťahy, vzťahy a vzťahy. Celý seriál sa zaoberá riešením rôznych vzťahov, tých kamarátských, tých frajerských a rodinných.

Mám rada také mierne rebelky ako bola hlavná postava, ktorá bola mimochodom dosť pozerateľná. To právnictvo v pozadí ma tiež bavilo. Rodinné zápletky ma dostali, nie vždy majú rodičia kontrolu nad svojimi deťmi aj napriek tomu, že sú silno veriaci. Práve tam sa častokrát kvôli nadmernej kontrole dejú veci, ktoré by sa nemali.

Je to pohodový oddychový seriál, ktorý vás stále navnadí na to, aby ste si pozreli ďalšiu časť. Je škoda, že ho ukončili, pretože ja osobne si viem predstaviť ako by to malo pokračovať.

50 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Cheerleading

Od Hellcats nemůžeme očekávat nějaký několika sezóní hit, ale svůj účel a poselství splnil a sice prezentovat cheerleading jako nádherný a náročný sport. Scénář taky chvílema není špatný, ale vše je bohužel moc čitelné...škoda chtělo to nějaký překvapivý zvrat nebo aspon některé problémy trochu natáhnout do posledního dílu. Velký plusem seriálu je výborný soundtrack hlavně v podání hlavní hrdinky Marty, nádherné muzikantky, roztleskávačky letájící v 7 metrové výšce a studentky práva, která se v honbě za pravdou nebojí udělat tu největší blbost.

80 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Roztleskávačky

Dost možná je to nejpovedenější dílo o roztleskávačkách :), ale i tak je to pouze průměrný seriál, který má i asi dva hodně povedené díly. Jinak nic moc, docela dlouho mi trvalo než jsem to dokoukal. Štvaly mě postavy, bez výjimky, všechny se chovaly hrozně divně. A moje favoritka byla Kathy. Takže se moc nedivím, že tenhle seriál po jedné sérii dotleskal.

60 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Fajn oddechovka

Příjemný seriál s nenáročným dějem. Jen škoda, že skončil, aniž by pořádně začal.

60 %
22 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
56 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Roztleskávačkou? Nikdy!

Hellcats mě jako diváka moc neoslovil. Typický příběh, kdy dívka, která rotleskávačkami pohrdá je nucena se k nim přidat.
Jak jinak to může dopadnout než tak, že se všechno zamotává, každý má něco s každým a nakonec tu o roztleskávání vlastně vůbec nejde. :)
Takže u mě mírný podprůměr, a proto hodnocení takové jaké je.

40 %
11 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Hellcats

Tento seriál se mi líbil, připomíná mi film Bravo girls. Hlavní postavy na mě působily velmi sympaticky, jen je škoda toho otevřeného konce.

80 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Nenadchl, neurazil

Tento seirál je takový průměr. Typické teenage drama. Vztahy, intriky, podpásovky...o tomto je celý seriál. Přesto však právě tyto vztahy a podpásovky dokážou člověka vtáhnout do děje. Hrají zde sympatičtí herci a kupodivu se to neodehrává na střední škole. Taktéž můj obdiv získaly akrobatické scény. Myslím si že se ukončil v pravé chvíli.

60 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk