plakát seriálu

Superman

(Lois & Clark: The New Adventures of Superman)

Názory uživatelů

Tak to vidím já...

Tenhle seriál se mi vážně líbil. Kdyby byl ale určen vyšší věkové kategorii, mohla by to být bomba i dnes. Příběhy se snažily o originalitu a navíc mi byla dost sympatická Lois. Bohužel zpracování pohřbilo jakoukoli šanci, aby se mi to dneska líbilo. (Zkoušel sem se na to koukat nedávno, ale přestal sem, abych si nezkazil příjemný vzpomínky.)
Je vážně škoda, že seriál není dospělejší, protože příběhy dospělého Supermana by mě zajímaly víc, než nějaký duševně nevyrovnaný kluk ze Smallville. Bohužel... dopadlo to jak to dopadlo a tenhle seriál zůstane jen hezká vzpomínka. Současná repríza na nově to jen potvrzuje.

60 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Vypněte mozek a bavte se

Všechno je ok do té doby, než si Clark sundá brýle, ulízne vlasy a začne šaškovat v tom směšném kostýmu. Ale s přivřením obou očí, když to člověk vezme jako jednu velkou nadsázku, je to vlastně slušný (a dnes už i legendární) seriál.

70 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

...

Jako malej sem tenhle seriál doslova "žral", spostupem času mě nějak přestal bavit. Ale stejně bych chtěl pochválit ty triky, na tu dobu výborné.

80 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
89 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Nepřílis profinancovaný originál zazděň českým dabingem

Jako seriál se nejedná o nic světoborného . Ovšem myslím si že by se na to občas koukat dalo , dokonce bych to možná preferoval před Hvězdnou Bránou , ale..... problém je v českém dabingu . Clarkův/Supermanův český dabér je prostě hrozný . Kdykoliv něco řekně mám pocit jako by byl zahrabaný pod nánosem sněhu . Jeho hlas zní tak dutě a nepřirozeně , že to člověka dost otráví . Přidejme fakt že seriál není zrovna nejpůsobivější po technické stránce a máme tu hodnocení 30 % . Kdyby zkusili jiného dabére možná by to mohlo být i 50 .

30 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

krásný

tohle je ten nej seriál hned po zorro:meč a růže!!!!!!!!!!!!!!Kdo se mnou nesouhlasí tak mi laskavě může......Hádat se s nikým nebudu!!!Prostě řečeno ho miluju!!!!*MUCK**

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
13 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Jednou stačí

Někdy nudný. Někdy zajímavý. Dabing šílený. Myslím, že jednou to vidět stačí až dost.

70 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
17 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí