Superstore

Superstore (Superstore) — 1. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter
Avatar uživatele
Pajky

27. února 2016

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Cloud9 - my new favorite superstore

Abych pravdu řekl, tak nápad na seriál Superstore se mi líbil od úplného začátku. Říkal jsem si, že pokud se tvůrcům podaří vtěsnat problémy, které každodenně prožíváme, my, pracující v podobném zařízení, tak se bude jednat o komediální zlato. Protože si vážně nedovedete představit to, co se tam děje. Ani trailer nezklamal a já se tak s chutí podíval na pilotní epizodu.

A byl jsem překvapen tím, jak se mi to líbilo. Hlavní hrdinka Amy je mi vcelku sympatická, problém mám trochu s Feldmanem (Jonah), protože hraje zase stejný typ otravně romantické postavy jako v A to Z, ale dá se to přežít. Pochvalu tvůrci zaslouží i za to, že se rozhodli nenořit hluboko do možnosti jejich romantického vztahu (i když to časem přijde) a soustředili si na jiné věci. Nejvtipnější je pro mě však trojice Garrett, Glenn a Dina. To jsou opravdu originálně ztřeštěné postavy a nelze si je neoblíbit a u jejich scén se nesmát.

Letos jsem ani nechtěl začínat s novými komediemi, alespoň do té doby než bude znám jejich osud, ale tady jsem očividně vsadil na správného koně, protože jsme se prodloužení dočkali. A je to dobře, život v Superstore má totiž určitě ještě hodně co nabídnout a já se na další sérii těším.


Po druhé sérii musím říct, že Superstore považuji za jednu z nejlepších komedií, které se momentálně vysílají na velké pětce amerických stanic. Zatímco dlouhodobým veteránům stanic více či méně začíná docházet šťáva, tak Superstore svou pozici pořád posiluje. Dokonce přišel i zajímavý závěr (a i když přinesl odhadovanou romantickou zápletku), tak se těším na to až se podívám, co se v Cloud 9 bude dít za rok.

Avatar uživatele
markus48

9. února 2016

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

prekvapenie

videl som prých 6 dielov a zatiaľ všetky super, je to presne to čo som od toho čakal, jednoduchá zábava na pár minút a to je to čo občas človek po namáhavom dni potrebuje - vypnúť a trochu sa zasmiať

vrelo odporúčam

Avatar uživatele
tali135

21. prosince 2016

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Neviem sa k tomu vyjadriť

S pociatku som si tento serial nasla ako kazdy iny, nahodou :D Bolo to uplne skvele, mozno viac ako skvele. Nemohla som sa dockat na novy diel. Teraz mam pocit ze tento serial pomaly upadava, e stale zaujimavy ale uz z mojej strany nepatri medzi tie najlepsie, preto ho aj tak hodnotim...

Avatar uživatele
teraxa

9. července 2016

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

A tak to tu vedeme

Nejlepší způsob, jak dát seriálu šanci, je od něj nic neočekávat. Anotace mě nenadchla a trailer mi spíš dodával pocit, že se bude jednat o komedii, naprosto mimo mé chuťové buňky.

A hle. Překvapení dne. Superstore se ukázal být jednoduchou, trochu ztřeštěnou, ale příjemnou zábavou. Díly utíkaly a člověk si s chutí pustil další. Není to sice upřímná zpověď pracovníků supermarketu, ale spíš naučná příručka, jak přežít pracovní den a předstírat práci při flákání. A to přesně fungovalo.

Obsazení je tu celkem příjemné, rozmanité charaktery, různé osobnosti. America tu v roli Amy hraje asi nejnormálnější a nejzodpovědnější postavu v prostředí, kde ostatní stojí naprosto mimo řadu. To ji dělá pro mě výjimečnou i z toho důvodu, že celou tuhle komedii drží v lajně. Každopádně pravými perlami jsou tu právě ty šílené a z krabice vyskakující postavy. Pro mě ten žebříček rozhodně vede Lauren v roli Diny. Tohle je pro mě tak výborná až absurdní postava. Ironií je, že v reálném provedení, s trochou méně výstředností, lze takovou Dinu vyhrabat kdekoliv. Perlou mezi perlami je i Garrett v podání Coltona. Jeho přístup 'jsem na vozíčku a proto dostanu co chci' je báječný. Speciálně jeho jedinečný humor mě dostává do kolen. A do třetice Glenn. Vážně mi připomíná mého vlastního šéfa.

Vcelku Superstore působí celkem příjemně, nenudí, prostě nabízí jednoduchou a rychlo zábavu.

Původně jsem si říkala, že hodnocení 70% bude odpovídající, ale po závěru série, kdy mi trochu padala sanice, dávám 80%. Upřímně se nemůžu dočkat druhé řady.

Avatar uživatele
macik.l

10. května 2016

80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Cloud 9

Na tento seriál jsem narazila náhodou, když jsem se nudila. Pustila si to a nic od toho neočekávala. A jak mě překvapil! Zábava zaručena v každém díle! Postavy jsou super a hlášky úžasné. Kolikrát dostanu záchvat smíchu :D Pokud hledáte střelený seriál plný hlášek, tak je jako stvořený pro vás :)

Avatar uživatele
PeťulaH

15. srpna 2016

75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Neurazí, nenadchne..

..prostě taková oddechovka, když zrovna půl hodinky nemáte co na práci :)
Baví mě prostředí, kde se seriál odehrává a vlastně to všechno dohromady funguje, jenom to pro mě nemá to něco, díky čemu bych netrpělivě čekala na další díly (i když se na ně nejspíš podívám). A Bo mě štve tak, až to neni hezký! :D

Avatar uživatele
myryjam

5. ledna 2016

67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Zatím dobrý

Ze zvědavosti jsem koukla na pilot - postavy vesměs sympatické, Ben Feldman pěkný na pohled, říkám si, že to zkusím. A u druhého dílu na sebe nevěřícně koukám - já se směju nahlas, což se mi často nestává. Takže se zase objevil koukatelný sitcom. Zatím sice nepřinesl nic výrazně nového, ale odpočinkovka dobrá.