Svědectví / Poslední boj

Svědectví / Poslední boj (Stand, The)
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter
Avatar uživatele
Greatsun

8. ledna 2017

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

King je král

Knížka je fantastická. Mám ji mezi svým nejoblíbenějším čtivem. Seriál docela věrně kopíruje knihu. Bohužel některé události se tu odehrají příliš rychle. V knížce kolem nich bylo budováno kingovske napětí.

Nicméně i tak se na to vše velmi dobře dívá. Docela by mě zajímalo, jak by vše vypadalo, kdyby se to točilo v dnešní době. Přece jen je 23 roků od natočení znát na střihu i stylu vyprávění.

A pro fajnšmekry tu máme i samotného mistra psavce.

Můžu jen doporučit a zaroveň varovat, o kom se Vám to dnes v noci zdálo...?

Avatar uživatele
aries123

13. ledna 2013

50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Stephen King

Knížka, která právě leží přede mnou, má přes 1000 stran a je exkluzivní. Film, který jsem právě dokoukal, jsem viděl už potřetí a pro mě je fakt pecka, i když pro někoho může 347 minut být moc. Je fakt, že nejkratší to neni, ale kupodivu to celkem rychle uteče. Filmové zpracování "Svědectví" je podle mě povedené, atmosféra filmu a hudba působivá a vystihující. No a pozorné oko spatří ve filmu i samotného Mistra hororů, který si obvykle ve svých filmech nějakou tu miniroli střihne. Kingofilům doporučuji.

Avatar uživatele
veva8

28. srpna 2015

50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Hmmmmmmm.

Je všeobecně známo , že Kinga je lepší číst , než vidět . A platí to i u téhle minisérie . I když se drží skoro přesně knihy , neměla jsem z toho takový zážitek , jako když jsem ji četla . Možná to bylo i některými herci , kteří mě tam nesedli . Každopádně stojí za shlédnutí .