Svět zítřka

Svět zítřka (Svět zítřka) — 1. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter
1. série
1. Hlasem ovládaný robot a pohled z kokpitu papírové vlaštovky (Hlasem ovládaný robot a pohled z kokpitu papírové vlaštovky)
2. Oživlé fotografie a inteligentní nano dron (Oživlé fotografie a inteligentní nano dron)
3. Zázračná sklenička, nekonečný elektrický zapalovač a kytara do dlaně (Zázračná sklenička, nekonečný elektrický zapalovač a kytara do dlaně)
4. Design tenisek podle vaší nálady a inovativní nabíjecí kabel (Design tenisek podle vaší nálady a inovativní nabíjecí kabel)
5. Jak si zpříjemnit sprchu a zároveň ušetřit na vodě (Jak si zpříjemnit sprchu a zároveň ušetřit na vodě)
6. Zápisník, který se dá smazat v mikrovlnce, a špunty do uší (nejen) proti chrápání (Zápisník, který se dá smazat v mikrovlnce, a špunty do uší (nejen) proti chrápání)
7. Jak jíst chutně a zdravě bez jakékoli námahy (Jak jíst chutně a zdravě bez jakékoli námahy)
8. Domácí superprotein, elektřina do zásoby a geniální tkaničky (Domácí superprotein, elektřina do zásoby a geniální tkaničky)
9. Inteligentní prodlužovačka a čelenka, která vám pomůže usnout (Inteligentní prodlužovačka a čelenka, která vám pomůže usnout)
10. Kofeinové náplasti a pánev, která počítá kalorie už při vaření (Kofeinové náplasti a pánev, která počítá kalorie už při vaření)
11. Dýchejte pod vodou jako James Bond (Dýchejte pod vodou jako James Bond)
12. Chytrá žárovka, hasák do kapsy a hra, která překročí hranice reálného a virtuálního světa (Chytrá žárovka, hasák do kapsy a hra, která překročí hranice reálného a virtuálního světa)
13. Dokonalé relaxační lehátko a konec boje se studeným máslem (Dokonalé relaxační lehátko a konec boje se studeným máslem)
14. Vlastní značku piva můžete mít i vy (Vlastní značku piva můžete mít i vy)
15. Revoluční láhev, která se sama naplňuje vodou (Revoluční láhev, která se sama naplňuje vodou)
16. Pohovka, která se bude hýbat za vás. A láhev, která udrží víno čerstvé i měsíc (Pohovka, která se bude hýbat za vás. A láhev, která udrží víno čerstvé i měsíc)
17. Spalujte nadbytečné kalorie i při obyčejném sezení (Spalujte nadbytečné kalorie i při obyčejném sezení)
18. Postel, která vám zabrání v chrápaní, a pero, které promění celý svět na papír (Postel, která vám zabrání v chrápaní, a pero, které promění celý svět na papír)
19. Oblečení, díky kterému zhubnete, a nejrealističtější obraz televizorů (Oblečení, díky kterému zhubnete, a nejrealističtější obraz televizorů)
20. Dokonalé pivo a kamera, která vám pomůže vychovat psa (Dokonalé pivo a kamera, která vám pomůže vychovat psa)
21. Automatický překladač, se kterým porozumíte jakékoliv řeči (Automatický překladač, se kterým porozumíte jakékoliv řeči)
22. Vychytávka pro cyklisty a chytrý teploměr na pečení masa (Vychytávka pro cyklisty a chytrý teploměr na pečení masa)
23. Revoluce v poslechu hudby: Zapomeňte na nepohodlná sluchátka (Revoluce v poslechu hudby: Zapomeňte na nepohodlná sluchátka)
24. Dobíjení telefonu pohybem ruky a pohodlná jízda na jakémkoliv kole bez šlapání (Dobíjení telefonu pohybem ruky a pohodlná jízda na jakémkoliv kole bez šlapání)
25. Lepší zážitek z hudby se subwooferem na zápěstí a zdravější alternativa klimatizace (Lepší zážitek z hudby se subwooferem na zápěstí a zdravější alternativa klimatizace)
26. Zóna osobního ticha, která zabrání odposlouchávaní, a odolný reproduktor (Zóna osobního ticha, která zabrání odposlouchávaní, a odolný reproduktor)
27. Nejchytřejší domácí metr a sluchátka, která vytvoří ideální zvuk pro vaše uši (Nejchytřejší domácí metr a sluchátka, která vytvoří ideální zvuk pro vaše uši)
28. Dokonale odolný reproduktor a super vesta na rychlé hubnutí (Dokonale odolný reproduktor a super vesta na rychlé hubnutí)
29. Polštář umí zabránit chrápání a 3D pero likviduje plastový odpad (Polštář umí zabránit chrápání a 3D pero likviduje plastový odpad)
30. Jezdící kufr vás proveze po letišti a miniaturní váha zváží i nejtěžší věci (Jezdící kufr vás proveze po letišti a miniaturní váha zváží i nejtěžší věci)
31. Peněženka, kterou už nikdy neztratíte, a náplast proti chrápání (Peněženka, kterou už nikdy neztratíte, a náplast proti chrápání)
32. Speciální pero, které ví, co chybí vašemu tělu a nejinteraktivnější hodinky na světě (Speciální pero, které ví, co chybí vašemu tělu a nejinteraktivnější hodinky na světě)
33. Přístroj, který nakrmí domácího mazlíčka i za vaší nepřítomnosti, dokonalá káva a domácí laserová show! (Přístroj, který nakrmí domácího mazlíčka i za vaší nepřítomnosti, dokonalá káva a domácí laserová show!)
34. Domácí cider podle vaší chuti, jubox pro děti a tělocvična sbalená na cesty (Domácí cider podle vaší chuti, jubox pro děti a tělocvična sbalená na cesty)
35. Chcete mít doma vlastního zahradníka, zábavný projektor nebo podvodního objevitele? (Chcete mít doma vlastního zahradníka, zábavný projektor nebo podvodního objevitele?)
36. Nechybí vám doma robot jako z pohádky nebo pohodové kolo? (Nechybí vám doma robot jako z pohádky nebo pohodové kolo?)
37. Nehledáte osobního asistenta, trenéra nebo autosedačku? Další vychytávky jsou tady! (Nehledáte osobního asistenta, trenéra nebo autosedačku? Další vychytávky jsou tady!)
38. Nové možnosti ve virtuální realitě, dokonalé panorama z mobilu a vyhřívaná bunda (Nové možnosti ve virtuální realitě, dokonalé panorama z mobilu a vyhřívaná bunda)
39. Vychytávka pro pejskaře, zdravější voda bez plastu a pomocník pro zefektivnění práce (Vychytávka pro pejskaře, zdravější voda bez plastu a pomocník pro zefektivnění práce)
40. Nehty budoucnosti, domácí robot a geniální pero (Nehty budoucnosti, domácí robot a geniální pero)
41. Šikovné tenisky, hodinky s tajemstvím a nejmenší repráčky na světě (Šikovné tenisky, hodinky s tajemstvím a nejmenší repráčky na světě)
42. Osobní asistent, batoh vašeho života a chytrý termohrnek (Osobní asistent, batoh vašeho života a chytrý termohrnek)
43. Elektrárna, nejmenší kamera a pomocník, který vám zkvalitní spánek (Elektrárna, nejmenší kamera a pomocník, který vám zkvalitní spánek)
44. Ideální skútr do města, bezdrátové audio zařízení a podivná věc do domácnosti (Ideální skútr do města, bezdrátové audio zařízení a podivná věc do domácnosti)
45. Nové vychytávky: Lasercutter, utěšitel a malá uklízečka (Nové vychytávky: Lasercutter, utěšitel a malá uklízečka)
46. Hudway Glass do auta, nekonečný sešit a vyhřívaná péřovka (Hudway Glass do auta, nekonečný sešit a vyhřívaná péřovka)
47. Chytré hodinky, ještě chytřejší sluchátka a domácí fitko (Chytré hodinky, ještě chytřejší sluchátka a domácí fitko)
48. Miniaturní notebook, domácí posilovna a kamera na zápěstí (Miniaturní notebook, domácí posilovna a kamera na zápěstí)
49. ElektroFatbike, přenosná koupelna pro psy a chytré bedýnky (ElektroFatbike, přenosná koupelna pro psy a chytré bedýnky)