S.W.A.T.

S.W.A.T. (S.W.A.T.) — 1. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Diskuze: titulky

Iwet

Cool level: 0
Margaret 'Maggie' Simpson

OFF-LINE
9, 10 a 11
8.3.2018 / 02:05:25 (před 2 týdny)
OK. Držíme palce. :) :)
rigor mortis

Cool level: 5
John A. Zoidberg

OFF-LINE
9 a 10
13.3.2018 / 22:20:01 (před 10 dny)
Tak přátelé a příznivci. Dokončil jsem (konečně) korekce na devátém dílu. Zítra je Grizzli načasuje a můžete se na ně těšit. Seriál začíná nabírat na obrátkách, takže se docela těším na další díl. Každopádně, během zítřka, pokud mi to dcerka dovolí, bych začal pracovat na desátém dílu. To jen ať vás udržuji napjaté a v očekávání věcí budoucích. Užívejte si seriálu a zachovávejte nám přízeň, jedeme dál! Jsme jedna malá SWAT rodinka. :-)
Michal Michalis Miki

Cool level: 0
Margaret 'Maggie' Simpson

OFF-LINE
Bez nadpisu
19.3.2018 / 18:46:45 (před 4 dny)
I když už je to starší informace, zjistil jsem to až dnes, každopádně gratuluji k narození dcerky, hlavně ať je zdravá a pořádně roste :)
Chci říct,že nesmírně obdivuji to,co děláte!! Mít svou rodinu, svou práci, své povinnosti a starosti a do toho se ještě věnovat tomuto - klobouk dolů:)
I kdybych měl na titulky ke každému dílu čekat měsíc, budu čekat a mlčet, protože jsem i tak vděčný za to,že se někdo překladů titulků pro nás negramoty v cizích jazycích, vůbec věnuje:)
Super práce !!! :)
rigor mortis

Cool level: 5
John A. Zoidberg

OFF-LINE
Díky vám všem
19.3.2018 / 22:31:39 (před 4 dny)
Michale, moc děkuju za gratulaci. Já už v týmu de facto funguji jako korektor a o překlad samotný se starají kluci, já se to možná ještě pokouším nějak řídit a plánovat, i když to není skoro vůbec potřeba (většinou jsem ta největší brzda právě já). To co chci říct, je že si nesmírně vážíme každého milého slova a díků za naši práci. Je to pro nás svým způsobem odměna. Grizzli5690 s Basorem odvádějí denně tvrdou práci, věnují se dalším projektům a stejně mne nepřestávají zásobovat. Jsou to oba dříči a já si občas přeji, abych měl alespoň polovinu jejich elánu.
Na závěr napíšu, že si nesmírně vážíme všech díků a vaší přízně. Dává to naší práci nejen smysl, ale hlavně chuť ji dělat. Takže vlastně díky vám všem. Díky za to, že nám a seriálu SWAT zachováváte přízeň.
Editováno: 1x | Naposledy: 19.3.2018 / 22:32:00
Následující