S.W.A.T.

S.W.A.T. (S.W.A.T.) — 1. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Diskuze: titulky

rigor mortis

Cool level: 8
Kryton

OFF-LINE
Dobré zprávy ve spolek
2.6.2018 / 11:40:30 (před 2 týdny)
Přátelé, serialzoňáci, seriáloví závisláci, neidentifikovatelné životní formy,
jelikož je mi ctí být (p)oslem dobrých zpráv, nemám pro vás dnes jen jednu, ale rovnou dvě. Dnes dokončuji korektury na 14. dílu a Radek (kicker) se věnuje 15. Čímž nám vyplývá, že pokud to doopravdy půjde dobře, během zítřka by měly být venku hned dvoje očekávané titulky. No a příští týden bychom také rádi stihli alespoň dva díly, ale o tom zase někdy příště v našich dobrých zprávách. Děkujeme za přízeň a přejeme krásný víkend.

Španělskou básničku z minulého (13.) dílu zatím necháme v originále, ale časem určitě upravíme do češtiny, děkujeme za vaše názory a přispění, vážíme si toho.
Iwet

Cool level: 1
Luke Dunphy

OFF-LINE
Bez nadpisu
4.6.2018 / 23:30:41 (před 14 dny)
Ahoj, děkuji moc za titulky a přeji hodně trpělivosti k dalším titulkům. :) :) :)
rigor mortis

Cool level: 8
Kryton

OFF-LINE
Informace
13.6.2018 / 17:05:06 (před 5 dny)
Přátelé a kamarádi, serialzoňáci a entity mnohovesmíru. Jelikož jsem měl v práci malý blázinec, tak nestihnu dokončit práci na překladu 18. dílu, a než abyste čekali někdy do příštího týdne, Grizzli přislíbil, že to dopřeloží a Radek (kicker) to pak zkorektuje. Já dnešním dnem odjíždím polopracovně na B5A, polopracovně proto, že ačkoliv tam jedu proto, že mě to baví, jsem zároveň členem organizátorského týmu, z čehož plynou jisté povinnosti, které mne taky baví. Tudíž, jelikož prostě budu zaneprázdněn prací na zdárném průběhu akce, nebudu mít čas na titulky až do příštího týdne. Díky za pochopení a užívejte titulků, které vám sem kluci brzy zveřejní.
Následující