S.W.A.T.

S.W.A.T. (S.W.A.T.) — 1. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Diskuze: titulky

rigor mortis

Cool level: 9
Rajesh Koothrappali

OFF-LINE
Dobré zprávy ve spolek
2.6.2018 / 11:40:30 (před 20 týdny)
Přátelé, serialzoňáci, seriáloví závisláci, neidentifikovatelné životní formy,
jelikož je mi ctí být (p)oslem dobrých zpráv, nemám pro vás dnes jen jednu, ale rovnou dvě. Dnes dokončuji korektury na 14. dílu a Radek (kicker) se věnuje 15. Čímž nám vyplývá, že pokud to doopravdy půjde dobře, během zítřka by měly být venku hned dvoje očekávané titulky. No a příští týden bychom také rádi stihli alespoň dva díly, ale o tom zase někdy příště v našich dobrých zprávách. Děkujeme za přízeň a přejeme krásný víkend.

Španělskou básničku z minulého (13.) dílu zatím necháme v originále, ale časem určitě upravíme do češtiny, děkujeme za vaše názory a přispění, vážíme si toho.
Iwet

Cool level: 1
Luke Dunphy

OFF-LINE
Bez nadpisu
4.6.2018 / 23:30:41 (před 19 týdny)
Ahoj, děkuji moc za titulky a přeji hodně trpělivosti k dalším titulkům. :) :) :)
rigor mortis

Rajesh Koothrappali

OFF-LINE
Informace
13.6.2018 / 17:05:06 (před 18 týdny)
Přátelé a kamarádi, serialzoňáci a entity mnohovesmíru. Jelikož jsem měl v práci malý blázinec, tak nestihnu dokončit práci na překladu 18. dílu, a než abyste čekali někdy do příštího týdne, Grizzli přislíbil, že to dopřeloží a Radek (kicker) to pak zkorektuje. Já dnešním dnem odjíždím polopracovně na B5A, polopracovně proto, že ačkoliv tam jedu proto, že mě to baví, jsem zároveň členem organizátorského týmu, z čehož plynou jisté povinnosti, které mne taky baví. Tudíž, jelikož prostě budu zaneprázdněn prací na zdárném průběhu akce, nebudu mít čas na titulky až do příštího týdne. Díky za pochopení a užívejte titulků, které vám sem kluci brzy zveřejní.
Lager

Cool level: 0
Margaret 'Maggie' Simpson

OFF-LINE
Titulky
3.7.2018 / 13:19:02 (před 15 týdny)
Zdravíčko,

jak to prosím vypadá s titulky? :)

Díky
Grizzli5690

Cool level: 17
Jaime Lannister

OFF-LINE
Bez nadpisu
3.7.2018 / 14:33:48 (před 15 týdny)
Překlad hotový, korekce ti bohužel neřeknu.
Lager

Cool level: 0
Margaret 'Maggie' Simpson

OFF-LINE
Bez nadpisu
3.7.2018 / 14:50:04 (před 15 týdny)

Grizzli5690 napsal(a):

Překlad hotový, korekce ti bohužel neřeknu.

A nepotřebujete něják pomoci? :)

rigor mortis

Rajesh Koothrappali

OFF-LINE
Titulky
13.7.2018 / 13:30:05 (před 14 týdny)
Omlouvám se, jak už jsem psal kolegům, nejdřív jsem měl plno práce a nestíhal, pak jsem si pár dní poležel ve špitále po menším pádu ze stromu v práci. No a díky tomu, že ze špitálu mě pustili až dneska, jsem neměl moc času přemýšlet nad tím, co je s titulkama. Teď jsem dojel finálku na 20 a posílam Grizzlimu na přečas na web rip a kontrolu časování. Teoreticky někdy večer by mohly být titule nahrané. Přes víkend se pokusím podívat na 21.
andromache

Cool level: 26
Ally McBealová

ON-LINE
Bez nadpisu
13.7.2018 / 16:13:30 (před 14 týdny)

rigor mortis napsal(a):

pak jsem si pár dní poležel ve špitále po menším pádu ze stromu v práci.

Asi tak malej nebyl O_o.. Ale jinak už jsi doufám v pořádku.. Přece jenom zdraví je přednější, že ano.

I didn’t choose this fandom, the fandom burst in and said ‘I’m your new roommate, cutie’
Editováno: 1x | Naposledy: 13.7.2018 / 16:13:45
Bormio

Cool level: 2
Jake Harper

OFF-LINE
Bez nadpisu
18.7.2018 / 11:38:36 (před 13 týdny)
Čekáte s tím zřejmě, jako dárek na vánoce. Myslím s tou korekturou...
Grizzli5690

Cool level: 17
Jaime Lannister

OFF-LINE
Bez nadpisu
18.7.2018 / 18:20:28 (před 13 týdny)
Korekce je hotová, stojí to u mě, protože to není načasované. Možná koncem týdne, teď nemám vůbec čas si sednout k počítači a dělat titulky.