plakát seriálu

Tajné životy

(Tajné životy)

Epizoda 1×10 – 10. diel
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Opilá Maria se pohádá s Evou a odchází z azylového domu. Na druhý den ji Eva s Josefem najdou doma s manželem opět opilých - Mária se do azylového domu nechce vrátit. Beáta prozradí Evě o Martinovi, že randí s Lindou. Jozef dělá v kasinu barmana. Džesika s Oskarem vyhledají Džesikinu mámu. Ivona je má novinu.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Eva se snaží Marii přivést zpět do azylového domu. Ani jí ani Josefovi se to nepodaří. Cestou dokonce téměř způsobí dopravní nehodu.

Oskar dodrží své slovo a spolu s Džesikou se vyberou za matkou. Oskar nabídne, že vyplatí dluhy, ale matka musí opustit svého druha. Oskara vyplatí i Vorároša a ze setkání vyhotoví záznam, který poskytne policii jako důkaz, pokud Vorároš nenechá sestru a matku být. Také se chce seznámit se Zdeňkem. Ten plánuje Džesiku představit rodičům, ale Džesika ho upozorňuje, že by měl rodičům nejprve říct, že je Romka.

Martin Emu opět načapá s partou. Tentokrát se však s ním nevrátí. Jarka má o Emu strach. Jelikož se ani na druhý den neobjeví, tak se mezi Martinem a Jarkou strhne prudká hádka.

Beáta Evu informuje, že Linda a Martin mají k sobě příliš blízko. Martin vezme Lindu a Kristiána do zoo. Po návratu mu Eva udělá scénu, kterou slyší i Linda.
Linda kontaktuje svého kamaráda z minulosti a požádá ho o finanční podporu domova. Moravčík souhlasí.
Během prvního soudního jednání se Alex snaží vykreslit Lindu jako psychiatrickou pacientku, která je nestabilní a nemůže se starat o dítě.

Dozvídáme se, že Josef nestávkuje, ale pracuje jako barman a i zde uplatňuje své zkušenosti psychologa.
Táňa se nadále Josefa zahrnuje nechtěnou pozorností.

Beáta žádá o úvěr, přičemž založí svůj byt. Eva Beatě oznámí, že s finanční podporou od Moravčíka a případně ještě získanými eurofondy bude azylový dům za vodou. Toto oznámení Beátu vůbec netěší. Na Borise naléhá, aby kontaktoval Fedora a přesvědčil ho, aby budovu pronajal jim. Boris prý nemůže jednat, protože peníze má Beáta. A proto Beáta ochotně a bez potvrzení pošle peníze na Borisův účet.

Vztahy mezi Evou a Jurajem jsou nadále napjaté. Své matce však řekne, že se rozvádět nehodlá.
Eva se konečně snaží napravit vztahy s Jurajem. Na setkání vtrhne Ivona se zprávou, že je těhotná.

Hlavní postavy
Eva Lustigová
Beáta Bláhová
Táňa Sýkorová
Mária Horváthová
Linda Fischerová
Džesika Rigová
Vedlejší postavy
Igor Moravčík
Dominika Lustigová
Milka Janáčková
Ivona Mrázová
Martin Križan
Alex Fischer
Vanda Bláhová
Jarka Krajčovičová
Iveta Jankovičová
Libuša Balážová
Zdenko Moravec
Režie
Scénář
Hudba
Kamera
Informace k epizodě
Český název10. diel (neoficiální název)
Původní název10. diel
Rok natočení2015
Premiéra1. března 2015
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka58 minut
Autoři profilu epizody