plakát seriálu

Tajné životy

(Tajné životy)

Epizoda 1×11 – 11. diel
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Eva chce požádat o rozvod. Mezitím Juraj žádá Ivonu o důkaz, že je s ním těhotná. Táňa si počká na Josefa před jeho domem a vtíra se mu do pozornosti.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Eva je ze zprávy o těhotenství Ivony zničena. Je rozhodnuta rozvést se. Juraj Ivoně nevěří a požaduje důkaz. Ivona si těhotenství jen vymyslela. Juraj Evě říká, že Ivona není těhotná, ale pro Evu to už nic nezmění a oznámí mu, že se chce rozvést.

Zdenko představí Džesiku rodičům. Ti se sice chovají slušně, ale i tak jí dají pocítit, že není vhodnou partnerkou pro jejich syna. Zdenka navíc někdo zmlátí, což je jen utvrdí v jejich postoji.

Táňa sleduje Josefa. Josef jí řekne, že má bratra v sanatoriu a žádá ji, aby to nikomu neříkala. Božena navštíví Táňu, aby jí oznámila, že jde vdávat za jejího otce a Táňa není na svatbě vítaná. Táňa napíše dopis, v kterém obviňuje Josefa ze zneužívání.

Jozef dluží sanatoriu peníze.
Martin pro Lindu a Kristiána našel byt, který si Linda bude moci dovolit. Linda a Martin se políbí.
Ema je stále nezvěstná.
Beáta je rozrušená, protože Boris se jí už 3 dny neozval.

Do azylového domu přijde Marika, Mariina dcera. Když ji tam nenajde, rozhodne se jít k Marii domů. Tam ji najde ve strašném stavu. Někdo ji brutálně zbil. Samozřejmě, že hlavním podezřelým je Jano, ale jeho alibi potvrdí kamarád z hospody. Ervín to nehodlá nechat jen tak. Sám zaútočí na Jana a zbije ho. Po činu zavolá policii i záchranku a ke všemu se přizná.

Dominika neplánuje oslavu narozenin. Při snaze popovídat si s Dominikou Evu opět vyruší práce. Filipovi Eva řekne, že se chce rozvést.

Jozef se Evě svěří, že se musí starat o bratra, kterého má v sanatoriu a že za jeho stav je zodpovědný on. Jelikož jako dítě nabádal bratra, aby vylezl na strom, ze kterého spadl.

Evě zavolají z nemocnice, že Dominika ve škole zkolabovala. Řeknou jí, že Dominika zřejmě trpí anorexií.

Hlavní postavy
Eva Lustigová
Beáta Bláhová
Táňa Sýkorová
Mária Horváthová
Linda Fischerová
Džesika Rigová
Vedlejší postavy
Dominika Lustigová
Ivona Mrázová
Martin Križan
Alex Fischer
Jarka Krajčovičová
Zdenko Moravec
Režie
Scénář
Hudba
Kamera
Informace k epizodě
Český název11. diel (neoficiální název)
Původní název11. diel
Rok natočení2015
Premiéra8. března 2015
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka57 minut
Autoři profilu epizody