plakát seriálu

Tajné životy

(Tajné životy)

Epizoda 1×13 – 13. diel
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Beáta se konečně přizná. Pokračuje přešetření obvinění vůči Josefovi. Eva a Juraj řeší šikanu jejich dcery.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Na dalším sezení s psycholožkou má dojít ke konfrontaci výpovědí. Táňa se na sezení neobjeví. Navíc si vyslechne rozhovor Josefa s psycholožkou o tom, že potřebuje pomoc psychiatra. I ve škole se jí nedaří. Děti ji nerespektují a dělají jí zle. Proto jedno dítě potrestá svým vlastním způsobem. Kromě toho ji hledají i policisté.
Táňa nakonec stáhne obvinění a odchází z azylového domu s novou skupinou přátel ze sekty.

Linda začíná pracovat jako zdravotní sestra. Alexovi navrhne, že pokud stáhne trestní oznámení na Martina, tak nebude mluvit s novináři.

Beáta je zoufalá. Nezbývá jí nic jiného jen konečně říct Evě celou pravdu. Ta to samozřejmě nevezme s úsměvem. Beáta se zároveň přizná, že nepracovala na žádosti o grant. Eva musí stihnout podat žádost a zároveň se snaží Fedorovi vysvětlit, že druhý zájemce o budovu je podvodník. Naštěstí to Fedor pochopí a azylový dům znovu získá dlouhodobý pronájem. Eva Beatě nedá jednoznačnou odpověď na to, zda ji vyhodí. Ale jelikož Eva nemůže nepomoct ženě v nouzi…

Dominika se rozhodla, že řekne o šikaně ve škole. Proto se setkají její rodiče a také rodiče Žanety. Žanetini rodiče se navzájem obviňují, kdo z nich za tuto situaci může. Obavy Dominiky se naštěstí nepotvrdí a spolužačky se jí omluví a opětovně ji přivítají mezi sebou.

Zdenko stále nenašel společnou řeč s rodiči. Martin mu nabídne, že může přespat u něj. Hlavně máma se o něj bojí. Počká ho před azylovým domem a chce, aby se přišel domů. Pozve i Džesiku.

Jarka po dnech hledání zahlédne Emu z autobusu. Ema se nehodlá vrátit s matkou. Jozef ji uklidňuje. Říká jí, že Ema ji určitě po čase vyhledá.

Mariin stav je vážný. Po tom jak zkolabovala, ji museli znovu operovat. Když se její stav zlepší, ptá se na stav svého muže. Jeho stav je vážný a zřejmě už nebude chodit ani mluvit a bude potřebovat neustálou péči. Marie se rozhodne, že se o něj postará, i přesto jak se k ní celé roky choval. Nejvíce ji těší vztah s dcerou.

Na oslavě Dominičiných narozenin je nejen její rodina ale i její kamarádky a i Martin s Lindou a Kristianem a Jozef.

Hlavní postavy
Eva Lustigová
Beáta Bláhová
Táňa Sýkorová
Mária Horváthová
Linda Fischerová
Džesika Rigová
Vedlejší postavy
Dominika Lustigová
Milka Janáčková
Martin Križan
Alex Fischer
Vanda Bláhová
Jarka Krajčovičová
Iveta Jankovičová
Zdenko Moravec
Režie
Scénář
Hudba
Kamera
Informace k epizodě
Český název13. diel (neoficiální název)
Původní název13. diel
Rok natočení2015
Premiéra22. března 2015
Typ epizodyPoslední epizoda série
Délka54 minut
Autoři profilu epizody