plakát seriálu

Tajné životy

(Tajné životy)

Epizoda 1×02 – 2. díl (2. diel)
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Linda se synem hledají útočiště v azylovém domě. Džesika vyhledá svého otce, kterého ještě nikdy neviděla. Tánin soudní proces nedopadne podle jejího přání. Alex se snaží vypátrat Lindu i Kristiána.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Linda se se synem ocitla před branami azylového domu a snaží se svou situaci vysvětlit Evě. Netvrdí, že ji manžel týrá fyzicky či psychicky, spíše se bojí o syna. Protože Kristián je introvert bez sebevědomí a to se jí manželovi nelíbí. Vyvíjel na něj velký tlak, což Linda už nevěděla snést. Beáta si však myslí, že Linda využívá azylový domov jen jako prostředek k obohacení se při rozvodu.

Maria, která se po roce opět vrátila, se stále obviňuje, že není v kontaktu se svými dětmi. Také by ráda poznala i svou vnučku. S dětmi nemá dobrý vztah, protože se o ně nedokázala v minulosti dobře postarat. Neměli peníze, muž pil a nakonec i ona sama začala.

Alex se ohání svými kontakty na ministerstvu, aby se policie hned pustila do pátrání po Linde a Kristiánovi.

Eva se chystá na společenský večer, ale nebere svého muže, ale Martina, protože ten zprostředkoval setkání s významným podnikatelem a potřebuje získat peníze na podporu domova. Kromě toho má i setkání v bance. Avšak nová marketingová ředitelka zruší finanční podporu domova, argumentuje střetem zájmů, protože Evin muž pracuje v bance. Naštěstí se Evě na večeři podaří přesvědčit podnikatele, aby finančně podporoval azylový domov.

Džesika navštíví otce, kterého nikdy neviděla, chce od něj pomoc, neboť její matka ji chtěla prodat a vydat za vdovce. Proto utekla a teď bydlí v azylovém domě. On sám má existenční problémy.

Beáta se obává, že její dcera Vanda opakuje stejné chyby jako ona. Také je svobodná matka. Evě se svěří, že se jí rýsuje slibný vztah na seznamce.

Táňa se chystá k soudu. Soudí se s otcem o dům. Tvrdí, že jejího otce si omotala kolem prstu žena, s kterou ho dokonce sama seznámila, když ji najala, aby se o otce starala, dokud bude v práci. Soud nedopadne podle její představy.

Ve zprávách se objevuje zpráva o pohřešované Linde a Kristiánovi.

Promo k epizodě
Hlavní postavy
Eva Lustigová
Beáta Bláhová
Táňa Sýkorová
Mária Horváthová
Linda Fischerová
Džesika Rigová
Vedlejší postavy
Dominika Lustigová
Ivona Mrázová
Martin Križan
Alex Fischer
Vanda Bláhová
Monika Slezáková
Iveta Jankovičová
Libuša Balážová
Zdenko Moravec
Režie
Scénář
Hudba
Kamera
Informace k epizodě
Český název2. díl
Původní název2. diel
Rok natočení2015
Premiéra4. ledna 2015
Česká premiéra15. ledna 2017
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka56 minut
Autoři profilu epizody