plakát seriálu

Tajné životy

(Tajné životy)

Epizoda 1×07 – 7. díl (7. diel)
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Eva se probouzí v Martinově posteli. Boris lže Beátě sladkými řečičkami a ona mu uvěří. Alex vyzvedne Kristiána ze školy. Linda jde spolu s Martinem pro syna, ale Alex jim ho nevydá.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Eva se po noci strávené s Martinem vrací domů. S Jurajem je definitivní konec. A proto se Juraj rozhodne odstěhovat, co děti nesnášejí dobře. Martin chce dát šanci vztahu s Evou. Eva avšak chce zachovat vztah dětí s otcem.

Táňa se nadále stará o otce, i když ji tam on ani Božena nechtějí. Božena dokonce Táni vyhrožuje a chce Táňu opařit vodou. Táňa se rozhodne podat trestní oznámení na Boženu. Ta naopak podá oznámení na Táňu za křivé obvinění. Pravdou však je, že Táňa si zranění způsobila sama.

Mariin manžel znovu přijde za Marií do práce. A znovu to skončí napadením. V práci jí to už nemohou tolerovat, a proto jí dají výpověď.

Podnikatel Kopecký souhlasí s financováním azylového domu. Avšak při přebírání podrobností, nastanou komplikace. Eva nesouhlasí s tím, aby byly příběhy žen publikované v novinách.

Boris se setká s majitelem budovy azylového domu a prezentuje mu svou nabídku. Beatu ujišťuje, že nic nepodnikne, dokud domovu nenajde jiný prostor.

Zdenko a Džesika se vybrali do Vídně, aby našli Oskara, Džesikinho bratra. Ten odešel z domu, protože už nevěděl snášet matčina partnera. Vypátrají dům, kde bydlel. Paní, která tam žije, jim dá kontrakt na Oscara.

Linda chce vyzvednout Kristiána ze školy. Zjistí, že Alex ji předběhl. Spolu s Martinem se rozhodne jít po Kristiána. Alex se snaží Lindu nalákat, aby zůstala doma. Skoro se mu to i podaří, ale Linda si uvědomí, že se Alex nikdy nezmění. Vzpomíná na i to, že v minulosti dokonce fyzicky napadl Kristiána. Odejde, avšak Kristiána tam musí nechat. Protože nemá žádné peníze, rozhodne se prodat hodinky, které dostala od Alexe. Naštěstí předběžné rozhodnutí svěří Kristiána do péče Linde.

Alex Linde vyhrožuje, že zničí ji i azylový dům.

Hlavní postavy
Eva Lustigová
Beáta Bláhová
Táňa Sýkorová
Mária Horváthová
Linda Fischerová
Džesika Rigová
Vedlejší postavy
Kopecký
Dominika Lustigová
Ivona Mrázová
Martin Križan
Alex Fischer
Vanda Bláhová
Jarka Krajčovičová
Monika Slezáková
Iveta Jankovičová
Libuša Balážová
Zdenko Moravec
Režie
Scénář
Hudba
Kamera
Informace k epizodě
Český název7. díl
Původní název7. diel
Rok natočení2015
Premiéra8. února 2015
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka58 minut
Autoři profilu epizody