plakát seriálu

Tajné životy

(Tajné životy)

Epizoda 1×08 – 8. díl (8. diel)
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Linda se rozhodne pro rozvod. Alex na golfu kontaktuje podnikatele Kopeckého a přesvědčí ho, že ředitelka azylového domu Eva nenarába s penězi adekvátně. Prý nějaké i defraudovala a radí mu, aby podpořil raději jiný druh charity. I to je způsob, jak se Alex Fischer chce azylovému domu pomstít.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Linda se rozhodla rozvést se s Alexem. Ale obává se, že Alex bude chtít vysoudit Kristiána do své péče.

Eva nabízí pracovní místo v domově důchodců, které se uvolnilo po Marii. Linda práci vezme, co Mária nenese dobře. Neodolá a koupí si koupí alkohol. Opilou v parku ji najde Martin. Prosí ho, aby nic neříkal, protože ji vyhodí z azylového domu. Martin pro tentokrát souhlasí.

Táňu otec vyhodí z domu. A tak se s pláčem vrací nazpět do azylového domu. Práci ve škole také nezvládá. Děti ji nerespektují. Podle ní ji chápe jenom Josef.

Beáta s Borisem se setkají s majitelem zámečku a předloží mu svůj obchodní plán, který se mu zamlouvá. Vanda matčin optimismus nesdílí.

Alex a Kopecký se znají. Když Alex zjistí, že Kopecký má dát peníze azyláku, očerňuje Evu. Prý peníze zpronevěřuje. Na základě toho zruší svoji podporu. Azylák se tak ocitá v těžké situaci a Eva musí přistoupit k radikálnímu řešení. Josef, kterému snížila úvazek, se rozhodne odejít. Za jeho odchodem nejsou jen finance, ale i chování Táni.

Na Evu se nadále valí špatné zprávy. Fedor jí vypoví smlouvu o pronájmu zámečku. A ani doma to nemá snadnější. Filip propadá z matematiky a vyčítá jí, že se Eva o své děti vůbec nezajímá.

Linda se má setkat s matkou. Ta ji podrazí a místo ní přijde na setkání Alex. Alex se opět snaží získat Lindu a Kristiána zpět. Linda mu rázně oznámí, že podala žádost o rozvod.

Hlavní postavy
Eva Lustigová
Beáta Bláhová
Táňa Sýkorová
Mária Horváthová
Linda Fischerová
Džesika Rigová
Vedlejší postavy
Kopecký
Dominika Lustigová
Martin Križan
Alex Fischer
Vanda Bláhová
Jarka Krajčovičová
Iveta Jankovičová
Libuša Balážová
Zdenko Moravec
Režie
Scénář
Hudba
Kamera
Informace k epizodě
Český název8. díl
Původní název8. diel
Rok natočení2015
Premiéra15. února 2015
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka59 minut
Autoři profilu epizody