plakát seriálu

Tajné životy

(Tajné životy)

Epizoda 1×09 – 9. díl (9. diel)
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Eva a Juraj jsou i nadále pohádaní. Navíc jejich syn Filip má ve škole špatné výsledky a Dominika je ustavičně jakási zakřiknutá. Dozvídáme se, že ve škole ji šikanují spolužačky. Vysmívají se jí a terorizují ji.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Juraj odmítá Ivonu, protože se chce vrátit ke své rodině. Čeká jen na to, kdy mu Eva odpustí. Ivona se nenechá odbýt a dokonce bez pozvání vtrhne na setkání Juraje s Filipem. Juraj chce situaci mezi ním a Evou řešit, proto přijde za ní do práce a chce se vrátit domů.
Eva s Filipem se pohádají, ale nakonec se usmíří a Eva se Filipovi svěří, že azylový dům má existenční problémy.
Šikana ze strany Dominičiných spolužaček se stupňuje. Odmítá komunikovat s otcem i matkou.

Eva při cestě do práce vidí Josefa vycházet z herny. Požádá Martina, aby prověřil, co se s Josefem děje. Ten ho sleduje a vidí, jak vchází do sanatoria. Martin si o tom chce s Josefem promluvit. Josef se o tom odmítá bavit a považuje to za zásah do soukromí.

Táňa se stále více upíná na Josefa. Snaží se u něj získat podnájem. Oskar a Džesika se konečně setkají. Oskar sestře přislíbí pomoc.

Linda navrhuje Evě, že se vrátí k Alexovi, pokud ten Kopeckého přesvědčí, aby přece jen podpořil azylový dům. Eva s takovým obětováním Lindy nesouhlasí. Linda v práci dostane lístky do divadla. Pozve Martina.
Alex stále vyhrožuje Lindě. Chce vybojovat Kristiána do své péče.

Boris Beatě namluví, že banka mu nedá úvěr, protože nemá čím ručit. Také jí řekne o tom, že byl ženatý. Beáta se proto rozhodne, že o úvěr požádá ona. Eva ji pověří úkolem, který může domov zachránit.

Mária ukradne v obchodě alkohol, opije se a vykřičí Evě nesmysly. Dokonce ji fyzicky napadne. Eva se Ervínovi postěžuje, že situaci v azylovém domě už nezvládá.

Hlavní postavy
Eva Lustigová
Beáta Bláhová
Táňa Sýkorová
Mária Horváthová
Linda Fischerová
Džesika Rigová
Vedlejší postavy
Dominika Lustigová
Ivona Mrázová
Martin Križan
Alex Fischer
Vanda Bláhová
Jarka Krajčovičová
Iveta Jankovičová
Libuša Balážová
Zdenko Moravec
Režie
Scénář
Hudba
Kamera
Informace k epizodě
Český název9. díl
Původní název9. diel
Rok natočení2015
Premiéra22. února 2015
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka57 minut
Autoři profilu epizody