plakát seriálu

Taková moderní rodinka

(Modern Family)

Epizoda 2×13 – Chyceni při činu (Caught in the Act)
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Mitchell a Cam se rozhodnou spřátelit se s Ameliou prostřednictvím jejího syna Jacksona. Ta totiž vlastní restauraci, do které není možné si udělat rezervaci na normální čas. Manny je přes víkend u otce a Jay s Glorií toho chtějí využít, a tak se rozhodli, že pojedou do Vegas. Výlet je ale v ohrožení po omylem poslaném emailu Claire. Claire a Phil slaví výročí, a tak se jim děti rozhodli přinést snídani do postele, jenže je nachytají v tom nejlepším.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Potom to vstřebávájí, ale shodnou se na tom, že je náhodou dobře, že se jejich rodiče mají stále rádi. Okolo sebe vidí především spolužáky s rozvedenenými rodiči. Pak musí jen přetrpět rozhovor s rodiči, Claire totiž potřebuje vše řešit. Navíc taky nachytala rodiče při sexu a vadilo jí, že o tom nemluvili. Děti pak Claire a Philovi koupí kontrolní zámek. Ten je ale slyšet pokaždé, když se použije.
Gloria nevěděla, jak napsat Claire slušně, proč se nemůže účastnit pečení. Jay jí nabídl, že jí to napíše. Jenže napsal vše tak, jak mu to Gloria nadiktovala. Tedy, jak je Claire nesnesitelně panovačná... Gloria to pak omylem odešle. Jedou proto ke Claire, protože jí bylo po telefonu sděleno, že je rozčílená. U nich ale zjistí skutečný důvod a Gloria tak pochopí, že Claire ještě nebyla nas vém počítači. Nedokáže ale přijít na její heslo. Je chycena při činu a už to vypadá, že bude muset s pravdou ven. Jay ji naštěstí pomůže, když řekne, že jde o její nahou fotku. Gloria upřesní, že ji omylem poslala Claire. Claire ochotně email bez přečtění smaže.
Z Amelie se jim ale VIP vstup nepodaří dostat, protože Cam zničí koberec a společně to svedou na Jacksona. Amelie začne šílet, protože na onu příchuť džusu, co zničila koberec, je Jackson alergický a musí tak dostat injekci. To Cam s Mitchellm nevydrží a přiznají se. Nezbývá jim tak nic jiného než jíst v podřadné a obzvlášť pro Mitchella nepříjemné restauraci.

Zajímavosti k epizoděvložit další zajímavost
Tato epizoda vyhrála cenu Emmy za scénář.
Hlavní postavy
Jay Pritchett
Claire Dunphy
Phil Dunphy
Gloria Delgado-Pritchett
Mitchell Pritchett
Cameron Tucker
Haley Dunphy
Luke Dunphy
Alex Dunphy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevChyceni při činu
Původní názevCaught in the Act
Rok natočení2011
Premiéra19. ledna 2011
Česká premiéra20. června 2011
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka21 minut
Autoři profilu epizody