plakát seriálu

Taková moderní rodinka

(Modern Family)

Epizoda 3×22 – Disneyland
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Celý Pritchettův klan se vydává do Disneylandu, berou s sebou i Ethana, kterého chce Claire dohodit Haley, má totiž strach, že si Haley najde špatného kluka a zmizí s ním. Cam a Mitch mají Lily k sobě přivázanou, protože má tendenci jim pořád utíkat a především Cam už toho má dost.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Jelikož se na ně lidi divně dívají, Lily odvážou a ta jim vzápětí zdrhne. Když ji chytí, už je nezajímá odsuzování ostatních a Lily přivážou. Celou situaci vyřeší Jay tím, že jí koupí boty na podpatku.
Gloria Jayovi nepřizná, že nápad vzít si na sebe boty na vysokém podpatku, byla hloupost. Ten situaci galantně vyřeší tím, že jí pořídí velké, měkké, plyšové boty a poví ji, aby mu udělala radost a zkusila je, že ho bolí jen pomyšlení na to, že ji bolí nohy. Gloria se začne rozplývat nad neskutečně pohodlnými botami a poděkuje mu. Jay se jí zeptá, zda není možné, že je čas od času nepříjemná, protože ji bolí nohy. Gloria přizná, že možné to je.
Ethan je sice pěkný kluk a Haley se líbí, jenže, ke Claiřině zděšení, se v Disneylandu objeví Dylan, který tam je zaměstnán. Haley se s ním dá opět dohromady a Dylan s nimi jede domů, protože byl z práce vyhozen.
Phil je nadšený, že Luke je už dost vysoký na všechny atrakce, a tak si budou moct užít, kterou budou chtít. Jenže Philovi začne být špatně a uvědomění, že prostě stárne a už na to nemá, je velmi těžké. Luke mu řekne, že si najdou další společnou věc. Phil ale pak zjistí, že má nejspíš chřipku, a tak se mu děsně uleví.
Gloria je nešťastná, že se Manny vůbec nechová způsobem typickým pro jeho věk a více ho zajímají jeho falešné akcie, na kterých si trénuje s pár kamarády svoje schopnosti s obchodováním a neužívá si návštěvu zábavního parku.
Jay vezme všechny na jedno představení, protože na něm byl kdysi se svými dětmi a rozhodl se při něm, že zůstane se svou praštěnou manželkou kvůli nim. Pak na kameru říká, že ho za to vesmír odměnil nádhernou Glorií.

Zajímavosti k epizoděvložit další zajímavost
Sarah Hyland (Haley) a Matt Prokop (Ethan) spolu od června 2009 chodí.
Haley je šokovaná, když vidí Dylana na kole a jde za Ethanem. Ten v ruce drží cukrovou vatu, které je hned v dalším záběru o dost méně.
Hlavní postavy
Jay Pritchett
Lily Tucker-Pritchett
Claire Dunphy
Phil Dunphy
Gloria Delgado-Pritchett
Mitchell Pritchett
Cameron Tucker
Haley Dunphy
Luke Dunphy
Alex Dunphy
Manny Delgado
Vedlejší postavy
Dapper Dan 3
Dapper Dan 2
Dapper Dan 1
matka dvojčat
Režie
Scénář
Hudba
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevDisneyland (neoficiální název)
Původní názevDisneyland
Rok natočení2012
Premiéra9. května 2012
Česká premiéra30. července 2012
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka22 minut
Sledovanost premiéry10 580 000 diváků
Autoři profilu epizody