plakát seriálu

Taková moderní rodinka

(Modern Family)

Epizoda 3×07 – Bunkr (Treehouse)
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Phil má v plánu s pomocí Luka postavit na stromě domeček. Haley má problém s psaním eseje, neví totiž, o čem psát, protože má pocit, že nikdy nemusela překonávat žádnou překážku, což je téma její slohové práce. Gloria chce s Jayem zažívat stejnou srandu při různých aktivitách jako jejich známý Shorty se svou manželkou. Cam se rozhodne sbalit ženu na baru, aby Mitchellovi ukázal, že na to má.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Podaří se mu získat číslo ženy jménem Katie, jenže má pak špatné svědomí a nedokáže jí do telefonu říct, že je gay. Katie se zdá Camem velmi nadšená, a tak ji Cam pozve k sobě domů, kde se od ní dozví, že poznala, že je gay, ale že by chtěla mít gay kamaráda, co by jí radil. Cam je zklamán, že nedokáže sbalit ženu a řekne Katie, že se mu Mitch bude smát. Katie proto před Mitchem ztropí scénu, jak má Cama ráda a dokonce ho políbí.
Phil se při stavbě domečku spřátelí se sousedem, který mu nabídne pomocnou ruku.
Jay je proti tomu, aby s Glorií podnikali cokoliv nového, natož, aby chodili tancovat. Gloria si ale umane, že prostě tancovat půjde, klidně i bez Jaye. Jay se přemůže a vyrazí za ní.
Claire se naštve, když jí Haley vyčte, že jí moc bránila před celým světem a uchránila jí jakýchkoliv překážek a ona teď nemá o čem psát. Claire jí proto odveze pod záminkou ven z města, přiměje ji vystoupit a odjede. Haley je tak nucena vrátit se domů po svých.

Hlavní postavy
Jay Pritchett
Claire Dunphy
Phil Dunphy
Gloria Delgado-Pritchett
Mitchell Pritchett
Cameron Tucker
Haley Dunphy
Luke Dunphy
Manny Delgado
Vedlejší postavy
muž v baru
Režie
Scénář
Hudba
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevBunkr
Původní názevTreehouse
Rok natočení2011
Premiéra2. listopadu 2011
Česká premiéra25. června 2012
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka21 minut
Sledovanost premiéry13 370 000 diváků
Autoři profilu epizody