plakát seriálu

Taková moderní rodinka

(Modern Family)

Epizoda 3×06 – Bulbrouci (Go Bullfrogs!)
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Gloria je znepokojená tím, že Manny před ní něco skrývá a zavřel se ve svém pokoji. Haley jede s tátou se podívat na univerzitu, kam on sám chodil. Luke a Alex tráví noc u kamarádů a Claire má tak výjimečnou příležitost užít si večer podle sebe. Vezme tak s sebou Mitche a Cama, protože s nimi bývala kdysi zábava.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Ale už není, stali se z nich usedlí manželé s dítětem. Claire je z toho zoufalá, ale když jí na večírku nabídne garde jeden gay, klidně je nechá odejít domů. Celý večer si řádně užívá a až pak zjistí, že onen muž ve skutečnosti gay není a že ho vlastně celou dobu neúmyslně balila.
Haley se moc na univerzitě nebaví a Phil jí nakonec nechá odejít na jeden večírek. Pak si přes GPS zjistí, kde se nachází a je zděšen. Tak se tam vydá, ale utrhne si ostudu, jelikož se jedná o slušný večírek studentů, kteří mají zájem o studium a dokonce jsou tam i jejich rodiče. Phil se pak Haley omlouvá a poví jí, že celý její život bylo jeho úkolem ji chránit a teď se děsí té změny. Haley omluvu přijme s tím, že je to pro něj typické, nejdřív udělá něco šíleného a pak ji dostane pěkným vysvětlením.
Cam s Mitchellem odjíždějí z večírku a až na cestě si uvědomí, že nesedí ve svém autě. Jedou ho vrátit původním majitelům, ale tam na ně zaútočí žena a auto rozfláká. Když dorazí domů, vidí tam jejího manžela, který jim přišel vrátit auto.
Manny v pokoji skrývá zařízení, co si pořídil, aby mu pomohlo vyrůst. Gloria si oddychne, že na něj ještě nepřišla puberta a že si v pokoji neprohlížel playboy.

Hlavní postavy
Jay Pritchett
Claire Dunphy
Phil Dunphy
Gloria Delgado-Pritchett
Mitchell Pritchett
Cameron Tucker
Haley Dunphy
Luke Dunphy
Manny Delgado
Vedlejší postavy
kamarádka Holly
vzteklá manželka
Režie
Scénář
Informace k epizoděIMDb
Český názevBulbrouci
Původní názevGo Bullfrogs!
Rok natočení2011
Premiéra19. října 2011
Česká premiéra20. června 2012
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka21 minut
Autoři profilu epizody