Taková moderní rodinka

Taková moderní rodinka (Modern Family) — 8. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Havaj

Phil si plánuje užívat si s Claire na Havaji, jako kdyby tam byli na líbánkách, které nikdy neměli. Bohužel mu tento plán narušují všudypřítomné děti a Claire, která se o ně nemůže přestat strachovat. Jay se chce celé dny povalovat u bazénu, z jeho letargie ho ale vytrhne telefonát od jeho bratra, který mu při přání všeho nejlepšího k narozeninám sdělí, že jejich otec v tomhle věku zemřel.
Mitchell s Cameronem si užívají výlety do okolí.

Jenže Cameron se před jedním výletem Mitchellovi přizná, že by raději odpočíval u bazénu, než aby jel na levandulovou farmu. Mitchell jede sám a poté se naštvaný vrátí. Cameron ho obměkčí tím, že mu ukáže, že užívání si masáží a koktejlů je super věc. Mitchellovi se to zalíbí a přizná, že už si takhle dlouho neodpočinul. Poté jedou výtahem, zapovídají se a dveře výtahu se zavřou a Lily tam zůstane. Oba začnou plašit a lítat po hotelu. Lily zachrání Gloria.
Jay začne trénovat a uvědomí si, že když se bude jen cpát tučným jídlem, bude mrtvý dřív. Z jeho časného vstávání a sportování není nadšená Gloria, která se těšila na nicnedělání. Když se pak má konat slavnostní večeře, není Jay k nalezení. Najde ho Phil zaseklého v síti. Jay totiž dostal křeč. Phil ho z ní poté vysvobodí a Jay se přizná Glorii, že ho svým telefonátem o tátovi vystrašil bratr.
Phil a Claire předstírají, že jejich děti nejsou jejich a jdou do bazénu pro dospělé. Z přízemí je pak začne vyrušovat Haley, která chce odejít s jednou partou, co potkala. Phil Claire přesvědčí, ať si dá pohov a nechá Haley jít. Ta se pak vrátí úplně opilá a Claire ji zalže, že jí bude vždycky špatně, když se dotkne alkoholu.
Na konci dílu Phil překvapí Claire svatbou. Poté si oba obnoví manželské sliby před celou rodinou. Poprvé se totiž vzali jen narychlo na úřadu bez účasti příbuzných.

HUDBA V EPIZODĚ

Eye of the Tiger (Survivor)

Hraná na ukulele při svatbě.
Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Česká premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

allyska