plakát seriálu

Taková moderní rodinka

(Modern Family)

Epizoda 4×20 – Hledá se kupec (Flip Flop)
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Camův a Claiřin projekt, dům, je dodělán a teď má Phil na starosti, aby ho prodal. První nabídku svého rivala Gila odmítne, chce ještě vyčkat. Jenže pak ani po 2 měsících dům prodán není. Exmanžel Glorie si na večeři přivede svoji novou přítelkyni, která je kupodivu inteligetní a Manny si s ní skvěle rozumí a Gloria se cítí ohrožená.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Javier požádá Glorii o navrácení prstenu a posléze požádá Trish, aby se stala jeho ženou. Ta uteče do pokoje a Gloria si s ní jde promluvit. Zjistí tak, že Manny o ní neustále mluví, jak jí má rád a taky se dozví že to Trish se v její přítomností necítí dobře, protože je Glorie tak dokonalá. Té se uleví a přivítá ji do rodiny.
Phil nechce přijmout Gilovu druhou, nižší nabídku, ale okolnosti ho donutí mu zavolat. Luke se opět zmíní o kamarádovi Zackovi, který hledá dům, tentokrát ale zmíní, že je to dospělý, co u nich učí. Phil domluví schůzku a všichni zatím zařídí místo tak, aby vypadalo podle jeho představ. Haley totiž na internetu našla, co všechno má rád. Prohlídka probíhá skvěle, jenže Cam řekne jméno jeho psa a Zack se zděsí, co jsou to za blázny a odejde. Brzy po něm přijde Gil s nabídkou, kterou zvýší, když si všimne gayů Mitche s Cam, kteří předstírají, že mají o dům zájem. Všichni si tak oddechnou, nejvíce však Mitch, který se bál, že se jeho nejhorší představy vyplní.

Hlavní postavy
Jay Pritchett
Lily Tucker-Pritchett
Claire Dunphy
Phil Dunphy
Gloria Delgado-Pritchett
Mitchell Pritchett
Cameron Tucker
Haley Dunphy
Luke Dunphy
Manny Delgado
Alex Dunphy
Vedlejší postavy
sám sebe
Gil Thorpe
nosiš holí
Javier Delgado
Režie
Scénář
Hudba
Informace k epizoděIMDb
Český názevHledá se kupec
Původní názevFlip Flop
Rok natočení2013
Premiéra10. dubna 2013
Česká premiéra24. července 2013
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka22 minut
Sledovanost premiéry10 380 000 diváků
Autoři profilu epizody