plakát seriálu

Taková moderní rodinka

(Modern Family)

Epizoda 3×14 – Já, žárlit? (Me? Jealous?)
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Cam, Mitchell a Lily jsou ubytováni u Jaye, než se dokončí deratizace jejich domu. Jenže Gloria a Cam si začnou lézt na nervy tím, jak jeden druhému narušují řád. Phil pozve na večeři svého klienta Tada a Claire je v šoku, když ji Tad na rozloučenou políbí a Phil si ničeho nevšimne. Jay je nadšený, že Mitchellův klient je jeho oblíbený dýdžej. Haley hlídá mladší holku a je jí mnohem lepší starší sestrou, než kdy byla Alex.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Haley totiž napsala ke své žádosti na vysokou, že je skvělá velká sestra, a tak byla rodičemi donucena, aby pomáhala mladší dívce. Pak se pohádají s Alex, která žárlí. Do toho se vloží Luke s tím, že obě byly hrozné starší sestry vůči němu a nevšímaly si ho. Holky pak Luka zmalují a oblečou do holčičího oblečení, jako to kdysi dělávaly.
Claire poví Philovi, že ji Tad políbil, ale s tím to ani nehne, což Claire urazí. Pak jdou k němu na návštěvu a Claire zjišťuje, že líbání na rozloučení neušetří Tad nikoho. Phil zas nic nevidí, protože obdivuje jeho dům. Phil se vytočí a odejde poté, co Tad hrozně rozesměje Claire. Venku si to pak s Claire vyříkají a ta je ráda, že aspoň toto s ním nějak hnulo a oba se vrátí za Tadem.
Jay se objeví v restauraci, kde má Mitchell s dýdžejem schůzku. Svým chováním ale přivádí Mitche do rozpaků a ten ho požádá, aby odešel. Uvědomí si, že se nezachoval moc korektně a doma se otci omluví s tím, že ho rozčilovaly jeho vtípky o právnicích, díky nimž má pocit, že jeho povolání nebere moc vážně. Jay ho vyvede z omylu, když mu poví, že je na něj moc pyšný. Pak Jayovi volají, že mu bylo ukradeno auto. Vyběhne ven a tam stojí onen dydžej, který mu volal a vydával se za policii, což býval jeho skvělý vtípek, když pracoval v rádiu.
Cam přeorganizuje Glorii chaoticky uspořádané věci v kuchyni a Gloria vezme Lily nakupovat a koupí si stejné kabátky. Napětí mezi nimi opět vzroste, ale stačí si včas uvědomit své směšné chování a usmíří se. Cam také zjistí, že mu Gloria koupila zástěru ze stejného materiálu jako jsou oba kabáty.

Hlavní postavy
Jay Pritchett
Lily Tucker-Pritchett
Claire Dunphy
Phil Dunphy
Gloria Delgado-Pritchett
Mitchell Pritchett
Cameron Tucker
Haley Dunphy
Luke Dunphy
Manny Delgado
Alex Dunphy
Vedlejší postavy
Booker Bell
Režie
Scénář
Hudba
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevJá, žárlit?
Původní názevMe? Jealous?
Rok natočení2012
Premiéra8. února 2012
Česká premiéra10. července 2012
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka21 minut
Sledovanost premiéry12 900 000 diváků
Autoři profilu epizody