plakát seriálu

Taková moderní rodinka

(Modern Family)

Epizoda 2×20 – Kdo se postará o Lily? (Someone to Watch Over Lily)
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Mitchell a Cam se rozhodují, komu by svěřili do péče Lily, kdyby se jim něco stalo. Claire se bojí o Luka a chce s ním navštívit psychologa. Musí to ale udělat za zády Phila, protože ví, že ten s tím nesouhlasí.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Když ale dojede s Lukem k doktorce, narazí tam na Phila, který se o schůzce dozvěděl z kalendáře. Phil je proti tomu, aby se nějak zasahovalo do výchovy Luka, protože je podle něj naprosto v pořádku. Oba si o tom promluví s psycholožkou a ta jim řekne, že Luke je nadprůměrně inteligentní, jen prostě často ztrácí pozornost. Při rozhovoru se Phil také nedokáže dlouho soustředit na jednu věc, takže doktorku moc neposlouchá. Claire štve Philův postoj a navíc jeho nesoustředěnost, nevydrží to a přizná psycholožce, že nechce, aby se Luke přeměnil ve Phila. To Phila samozřejmě naštve a cestou k autu se dohadují až tak, že zapomenou na Luka a nechají ho na parkovišti.
Cam s Mitchellem zjišťují, že Claire s Philem by nebyli ideální pro výchovu Lily. Za to Gloria Lily přímo zbožňuje, jediný problém je Jaye. Manny ale Camovi poví, že Jay je dobrý táta. Když mu řekl, že nechce jet na výlet se třídou kvůli tomu, že by se necítil dobře ve sprše kvůli své postavě, Jay vůbec neměl problémy s napsáním omluvenky, aby tam nemusel jet. Cam proto souhlasí, aby Gloria s Jayem byli náhradní rodiče. Claire se ho zeptá, jestli o ní s Philem vůbec uvažovali. V té chvíli ji zavolá policie, že její dcery jsou ve vazbě za vandalismus ve škole. Navíc také nechali Luka na parkovišti. Luke ale nakonec přijel domů svatební limuzínou.

Hlavní postavy
Jay Pritchett
Claire Dunphy
Phil Dunphy
Gloria Delgado-Pritchett
Mitchell Pritchett
Cameron Tucker
Haley Dunphy
Luke Dunphy
Alex Dunphy
Manny Delgado
Vedlejší postavy
Dr. Klausner
Režie
Scénář
Hudba
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevKdo se postará o Lily?
Původní názevSomeone to Watch Over Lily
Rok natočení2011
Premiéra20. dubna 2011
Česká premiéra30. srpna 2012
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka21 minut
Autoři profilu epizody