plakát seriálu

Taková moderní rodinka

(Modern Family)

Epizoda 5×03 – Larryho manželka (Larry's Wife)
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Philovi se v práci daří, neboť našel zlatou žílu v podobě čerstvě rozvedených žen, kterým je zároveň oporou. Claire ho varuje, aby se mu tohle skákání od jedné ženy k druhé nevymstilo. Gloria má pocit, že malého snad posedl ďábel a pozve si domů kněze. Jay si s Mannym vyrazí do kina a Manny nechápe, proč si Jay musí ihned na někom vybít zlost. Hayley se připojí k Lukově pokerovové hře s jeho kamarády. Mitch přenechá plánování svatby na Camovi, držet se stranou je pro něj velmi těžké, a tak se uklidňuje neurotickým uklízením v práci. Lily se bojí o kocoura Larryho, který už nebyl několik dní doma.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Cam si vymyslí historku, že Larry si našel ženu a navždy je opustil. Jenže on se vrátí, a tak se do toho Cam zamotá a skončí pořádáním pohřbu na počest Larryho mrtvé manželky, která je katastrofou, neboť přivolaný Dylan při kopání hrobečku poruší vodovodní potrubí. Domů se dostane Mitch, kterého zachránil uklízeč, když se zasekl ve ventilační šachtě, a poví mu, že nedokáže nečinně přihlížet plánování jejich svatby a Cam je rád, že bude mít někoho, kdo ho bude kontrolovat.
Manny razí teorii, že lidé by se neměli chovat jako zvířata a poddávat se základním instinktům, ale když kluk v kině urazí jeho oblíbený film, sebere a zničí mu telefon. A vrátí se domů celí rozjívení, akorát když kněz ujišťuje Gloriu, že jde u dětí především o to, aby měli milující prostředí.
Claire je v obchodě, kde uvidí Phila, který si konečně našel čas na nákup, a tak ho zachrání, když se tam objeví více dam, kterým se snaží prodat dům a poví jim, že je ráda, že v tak těžkých časech měla jeho jako realitního makléře.

Hlavní postavy
Jay Pritchett
Lily Tucker-Pritchett
Claire Dunphy
Phil Dunphy
Gloria Delgado-Pritchett
Mitchell Pritchett
Cameron Tucker
Haley Dunphy
Luke Dunphy
Manny Delgado
Alex Dunphy
Vedlejší postavy
Mannyho spolužák
náštěvník kina
hráč pokeru
otec Marquez
Lorraine
zaměstnankyně kina
Lorrainin syn
Režie
Scénář
Hudba
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevLarryho manželka
Původní názevLarry's Wife
Rok natočení2013
Premiéra2. října 2013
Česká premiéra4. června 2014
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka21 minut
Sledovanost premiéry11 120 000 diváků (4,20 rating ve skupině 18-49)
Autoři profilu epizody