plakát seriálu

Taková moderní rodinka

(Modern Family)

Epizoda 3×05 – Tvrdý náraz (Hit and Run)
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Jay má pracovní schůzku s mladým podnikatelem, který chce pouze originální skříně, takové, které když by uviděl, byl by z nich unešen. Gloria je zoufalá z toho, že si od ní nikdo nenechá poradit. Když Claire zjistí, že Duane, muž, který může za to, že není na frekventované silnici stopka, kandiduje na člena rady, rozhodne se kandidovat proti němu.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Jenže se pak zalekne prohry, protože Duane je oblíbený a už kandiduje poněkolikáté. Gloria jí ale poradí, ať do toho jde, že jí případná prohra nezlomí, protože je silná žena.
Jay, na radu Claire, využije dychtivosti Glorie někomu pomoct, jí vezme do práce, aby mladíkovi ukazovala návrhy skříní. Ten je unešen jejím poprsím a souhlasí s tím, že skříně jsou skvělé, přitom to jsou ty samé, co mu Jay ukazoval předtím.
Mitch s Camem si spletou kino, do kterého mají jít na děsivý film. Cam tam stačí udělat jednomu otci přednášku o tom, jak špatný otec je, když bere své děti na takový film. Ve skutečnosti je ale vzal na film s loutkami. Při cestě domů do nich narazí řidič, začne se jim omlouvat a pod záminkou, že jde pro papíry do auta, odjede pryč a Cam se za ním rozběhne.
Phil se má postarat o děti, když je Claire pryč. Jenže dá Alex kapky na alergii, které jsou na spaní a Luka omylem uhodí, když otevírá náplast. Navíc pak od Claire zjistí, že Haley vybrala od přátel peníze na falešnou občanku, ale muž, který jim je měl obstarat, ji okradl. Chlapi se pak za ním vydají a je to nakonec Mitchell, který nesouhlasil s tím, aby mu šli vyčinit, který ho chytne.

Hlavní postavy
Jay Pritchett
Lily Tucker-Pritchett
Claire Dunphy
Phil Dunphy
Gloria Delgado-Pritchett
Mitchell Pritchett
Cameron Tucker
Haley Dunphy
Luke Dunphy
Manny Delgado
Alex Dunphy
Vedlejší postavy
Duane Bailey
Režie
Scénář
Informace k epizoděIMDb
Český názevTvrdý náraz
Původní názevHit and Run
Rok natočení2011
Premiéra12. října 2011
Česká premiéra19. června 2012
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka21 minut
Autoři profilu epizody