plakát seriálu

Taková moderní rodinka

(Modern Family)

Epizoda 4×12 – Oslava s překvapením (Party Crasher)
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Manny má narozeniny a jelikož se Gloria cítí provinile, že ho kvůli druhému potomkovi zanedbává, má v plánu pro něj uspořádat narozeninovou oslavu. A aby to bylo velké překvapení, předstírá Jay, že na jeho narozeniny zapomněl. Haley si najde přítele Kennyho, který je dvakrát tak starý jako ona. Phil pění, ale Claire mu poradí, aby to ignoroval, že ho Haley chce pouze vyprovokovat, když neuvidí odezvu, rozejde se s ním. Cama se dotkne, že Lily teď chce veškeré věci dělat především s Mitchem.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Cam se urputně snaží vylepšit si vztah s Lily, ale akorát se mu podaří ji několikrát zranit. Je z toho zničený, protože když ji zapomněl minulý den zavolat, má pocit, že to změnilo jejich vztah. Pak si díky nahrávce zaznamenané Lukem uvědomí, že když spadla do bazénu, volala tatínka, a tak říká jemu, tudíž jejich vztah je v pořádku.
Nakonec je to Manny, který všechny překvapí, přivede si domů slečnu a dají si pusu. Posléze holka uteče pryč, protože po rozsvícení uvidí všechny, kteří čekali v úkrytu, aby řekli překvapení. Manny nechce kvůli ztrapnění vylézt z pokoje, ale Jay ho ubezpečí, že o nic nejde, takhle aspoň všichni vědí, že se polibek stal, kdyby to kamarádům říkal, nevěřili by mu. Gloria se snaží nemít kontrakce, aby Manny s miminkem nesdíleli narozeniny. Jenže jí praskne voda a musí do nemocnice. Manny ji ujistí, že mu to nevadí, že ví, že ho má ráda.
Phil se drží, aby Kennymu nezakroutil krkem. Haley s ním odchází z nemocnice do restaurace a možná i do hotelu. To Phil nevydrží, řekne Claire, že se mýlí, že ji to jen tak nepřejde a on nehodlá sedět s rukama v klíně. Odjede výtahem a tím druhým se vrátí Haley a diví se Claire, že by ji nechala s Kennym odejít. Od té doby, co ji vyhodili z univerzity se k ní chová jinak a prý ji ani nemusí říkat, co si o ní myslí táta, ví, že je velké zklamání a vypadá to, jako by ji ani nechtěl vidět. Phil se vrátí pro parkovací lístek a naštvaně Claire říká, že on to nevydrží, že není jako Jay, který vydržel, když mu ona hrála na nervy se svým starším přítelem. On půjde a poví Haley, že je jeho malá holčička, pro kterou nikdo není dost dobrý, natož postarší slizoun. Haley ho obejme.

Narážky na další seriályvložit další narážku

Dynastie

Mitch: Zdůrazňuji, že Lily je 5 a není postavou z Dynastie.
Hlavní postavy
Jay Pritchett
Lily Tucker-Pritchett
Claire Dunphy
Phil Dunphy
Gloria Delgado-Pritchett
Mitchell Pritchett
Cameron Tucker
Haley Dunphy
Luke Dunphy
Manny Delgado
Alex Dunphy
Vedlejší postavy
Mannyho holka
pracovník na parkovišti
zaměstnanec v pekařství
student Camerona
studentka Camerona 2
studentka Camerona 1
sestřička
Režie
Scénář
Informace k epizoděIMDb
Český názevOslava s překvapením
Původní názevParty Crasher
Rok natočení2013
Premiéra16. ledna 2013
Česká premiéra7. března 2013
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka22 minut
Sledovanost premiéry11 019 000 diváků
Autoři profilu epizody