Taková moderní rodinka

Taková moderní rodinka (Modern Family) — 8. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Pilot

Jay si vzal za ženu o dost mladší Glorii a nyní si musí zvykat na její rozdílnou povahu, neboť ona je horkokrevná Kolumbijka a také se musí snažit najít si cestu k jejímu synovi Mannymu. Jeho syn Mitchell si se svým přítelem Cameronem adoptoval vieatnamskou holčičku, ale bojí se to oznámit ostatním a hlavně svému otci, který se, jak se zdá, ještě plně nesžil s představou, že jeho syn je gay.
Jayova dcera Claire má problémy udržet svoji velkou pohromadě, navíc si její manžel Phil usmyslel, že s dětmi musí držet krok a to tím, že bude podobně mluvit, oblíkat se... Situace se vyhrotí poté, co si nejstarší dcera Haley přivede na návštěvu svého přítele Dylana.

Claire se začne bát, aby spolu v jejím pokoji nedělali nepatřičné věci, a proto je každou chvíli otravuje. To už Haley nevydží a jde si postěžovat otci. Ten právě uděluje Lukovi, svému synovi, lekci, že když někoho střelí, tak ho někdo taky střelí. Jenže se mu zbraň zasekne, syna střelí, i když nechce a za Haley přicházejícího Dylana omylem střelí. Cameron se rozhodne uspořádat rodinnou sešlost, kde by Mitchell měl šanci říct své rodině o adopci. Mitchell se snaží sdělit novinku, ale nedaří se mu to, neboť mu otec stále skáče do řeči a vyvodí si, že se s Camem rozešel. V tom tam dramaticky vejde Cam s dcerkou. Nakonec je ale celá rodina z nového přírůstku nadšená.

Zajímavosti

V době natáčení pilotu byla Julia Bowen (Claire) v osmém měsíci těhotenství.

Je nám sděleno, že Phil a Claire jsou svoji 16 let, Mitch a Cam spolu chodí 5 let a Gloria s Jayem se vzali před 6 měsíci.

Chybička se vloudí... více z této kategorie

Claire narazí do zavřené ledničky, jenže Alex ji před okamžikem nechala otevřenou.

Manny řekne, že je mu 11 a co by dělal s penězi, jenže je mu deset, protože chodí do páté třídy a narozeniny má v listopau.

HUDBA V EPIZODĚ

Circle Of Life (Elton John)

Cameron poprvé ukazuje Lily rodině.
Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Česká premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

allyska