plakát seriálu

Taková moderní rodinka

(Modern Family)

Epizoda 2×07 – Pípání (Chirp)
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Claire a Haley skolí chřipka, a tak mají obě dost času si popovídat. Phil prochází těžkým obdobím, nejde mu prodej a navíc v domě neustále pípá skoro vybitý kouřový detektor a Phil nedokáže rozpoznat, který to je. Cam vezme Lily natáčet reklamu i přesto, že s tím Mitchell nesouhlasí. Jay vyhodí z práce zaměstnance, který svou nedbalostí ohrozil Mannyho.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Nechal totiž Mannyho řídit ještěrku a ten se proboural zdí do Jayovy kanceláře. Manny je ale na Jaye za vyhazov naštvaný. Jay mu sdělí, že nedá druhou šanci někomu, kdo ohrozil život jeho syna. Mannyho potěší, že o něm poprvé mluvil jako o synovi, a tak mu prozradí, kde se má sejít s Glorií na jejich další z mnoha výročí, které Gloria tak ráda slaví.
Mitchell přijde na natáčení reklamy a otevře Camovi oči. Ten si konečně uvědomí, že reklama je docela rasistická a Lily s sebou odvede pryč.
Claire si myslí, že by se Haley měla scházet i s jinými kluky. Děsí se totiž představy, že by si Haley Dylana mohla vzít. Takže když spolu leží v posteli a sledují tenenovely, rozhodne se na toto téma začít rozhovor. Poví ji, že žena v seriálu pije, protože si uvědomila, že v mládí udělala nerozvážnost, když se vdala. Haley si ale začne myslet, že Claire je ta nešťastná a že hodlá opustit Phila. Claire naštěstí pochopí, co si Haley myslí a odejde za Philem, který stále nemůže přijít na to, který detektor pípá a začal je proto postupně rozbíjet. Řekne mu, že je tady pro něj a že se jí klidně může svěřit i s tím špatným. Ať prostě udělá tlustou čáru za mizerným měsícem, že se vše zlepší. Phil si uvědomí, že mu Luke minulý rok pomohl s vyměňováním detektorů. Ten se přizná, že je nevyhodil, ale udělal z nich na půdě robota. Takže onen pípající detektor je starý a leží na půdě.

Hlavní postavy
Jay Pritchett
Claire Dunphy
Phil Dunphy
Gloria Delgado-Pritchett
Mitchell Pritchett
Cameron Tucker
Haley Dunphy
Luke Dunphy
Manny Delgado
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevPípání
Původní názevChirp
Rok natočení2010
Premiéra3. listopadu 2010
Česká premiéra15. února 2011
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka22 minut
Autoři profilu epizody