Taková moderní rodinka

Taková moderní rodinka (Modern Family) — 8. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Polibek

Claire si přečte z mobilu Alex, že jí píše nějaký kluk. Jelikož Alex se s ní o ničem nehodlá bavit, požádá proto Haley, aby něco vyzvěděla. Phil je nadšen, že může pomoci Jayovi, kterému nejde tiskárna. Gloria si myslí, že se vzdálila od svých kolumbijských kořenů a rozhodne se připravit tradiční jídlo. Navíc má pocit, že její mrtvá babička je stále s ní. Cam má problém s Mitchellem. Mitchell se totiž nehodlá citově projevovat na veřejnosti.

Haley řekne Alex, že musí tomu klukovi dát najevo, že o něho stojí, že by si pak mohl myslet, že je lesba. Navíc je prý divné, že se spolu ještě nelíbali. Alex jde proto za Jeremym domů, vyzná se mu a chce po něm polibek. Dveře se otevřou ještě víc a za nimi stojí šokovaná banda kluků. Ztrapněná Alex uteče. Když dojde domů, Haley na ní vyjede, že kvůli jejímu vystoupení, má teď zhoršenou reputaci. Claire vše slyší, ale Alex se na ni naštve, když zjistí, že četla její sms. Claire se pak Alex přizná, že kdysi taky byla podobně ztrapněna, ale že se tomu teď jen směje. Alex se zajímá, po jaké době jí to přišlo směšné, protože ona teď nemůže ani do školy. Claire si všimne za autem Jeremyho a řekne jí, že to už je jedno. Alex si pak s Jeremym promluví a ten se jí přizná, že by ji políbil, kdyby tam nebyli jeho kámoši a že by jí chtěl políbit teď. Alex mu odpoví, že by se nejdřív mohli trochu poznat, vždyť je to jejich druhý rozhovor.
Phil se snaží rozchodit tiskárnu, ale nejde mu to. Dokonce jde na půdu a zapne router a tiskárna vytiskne obrázek. Jenže v pokoji je Luke s Mannym, kteří se baví o tom, jestli je možné, aby duch jejich babičky byl v této místnosti a jestli by jim mohl dát znamení a v tom vyjede z tiskárny obrázek zesnulé babičky. Manny obrázek zmačká a oba s křikem utečou. Takže když se Phil dostane k tiskárně není nikde žádný obrázek. Nakonec, po mnoha procedurách, tiskárnu opraví.
Cam chce na rodinné sešlosti políbit Mitchella, ten se ale uhne a Cam spadne z pohovky na zem. Pak se situace začne řešit a dojde se k závěru, že za to může Jay. Ten taky nikdy neprojevuje své city na veřejnosti a Mitchella naposled políbil ve 12 letech a Philovi za opravu tiskárny řekl jen dík, i když nad tím Phil strávil 4 hodiny. Jay pak obě své děti políbí a obejme.
Glorii naštve, jak Jay shazuje snahu, aby byla tradiční. Jay si to pak snaží u ní vyžehlit a Gloria, aby se mu pomstila, mu zalže, že při přípravě tradičního jídla musí pobouchat maso a zároveň křičet, aby vyhnal ducha zemřelého. Na večeři pak chodí s botama kolem krku, prý další zvyk.
Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Česká premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

allyska