plakát seriálu

Taková moderní rodinka

(Modern Family)

Epizoda 4×11 – Silvestr (New Year's Eve)
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Jay pozve všechny dospělé na nový rok do hotelu, kam kdysi rád jezdíval. Alex s Haley se mají postarat o Lily, Luka a Mannyho a jsou šokovány, co má jejich malý bratříček v plánu.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Ten si pozval domů holku a druhou i pro Mannyho. Alex s haley nedokážou přenést přes srdce, že by se s ní Luke líbal, a tak jí raději připomenou, kolik je hodin a že určitě svým rodičům neřekla, že tu nebudou žádní dospělí, a tak se jim ji podaří vyhnat. Manny stráví večer s nepříjemnou holkou, která je otrávena, koho to zas při rande naslepo poznala. Nakonec si ale začnou povídat a Mannymu je řečeno, jak skvělý kamarád je, jenže to mu nestačí a naštvaně odejde.
Hotel se za léta změnil a nyní je v opravdu katastrofálním stavu. Mitch a Cam se mají v plánu během večeře vymluvit a užít si silvestr po svém. Musí si ho pořádně oslavit, neboť ho minulý rok málem nudou zaspali. Jenže i Claire a Phil se chtějí vypařit, a tak když jde při večeři Jay vyprovodit ospalou Gloriu k výtahu, všichni se zmizí. Claire a Phil míří k teplému jezírku, o kterém se jim zmínil zaměstnanec hotelu. Než ho najdou, Claire se Philovi svěří, že ji trápí, že už se dlouho nemilovali a spustí proud slov, který Phil zastaví polibkem. Po milování se v jezírku je vyruší nudisti spolu s oním zasměstnancem, který je tam lživě nalákal. Po připití si na nový rok se jim neohrabaně podaří zmizet. Cam s Mitchem zaplují do baru, kde jsou samí mladí a oni vyčnívají, což se jim nelíbí, protože je barman ignoruje, a tak skončí v na místě, kde jsou nejmladší a těší se zájmu ostatních. Jay jde za svou chrápající ženou, ale majitelka mu nabídne hraní karet. Jay se tak naživo potká se svým oblíbencem Billym Dee. Později tam přijde Gloria a posléze se všichni tři vydají pro hroznové víno na nový rok, což je kolumbijská tradice.

Hlavní postavy
Jay Pritchett
Lily Tucker-Pritchett
Claire Dunphy
Phil Dunphy
Gloria Delgado-Pritchett
Mitchell Pritchett
Cameron Tucker
Haley Dunphy
Luke Dunphy
Manny Delgado
Alex Dunphy
Vedlejší postavy
starší barman
postarší gentleman
číšník
žena nudistka
hipísák
muž nudista
Ericův milostný objekt
Režie
Scénář
Informace k epizoděIMDb
Český názevSilvestr
Původní názevNew Year's Eve
Rok natočení2013
Premiéra9. ledna 2013
Česká premiéra6. března 2013
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka22 minut
Sledovanost premiéry11 900 000 diváků
Autoři profilu epizody