plakát seriálu

Taková moderní rodinka

(Modern Family)

Epizoda 5×08 – SkříňoCon 2013 (ClosetCon '13)
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Jay a Claire jedou na sraz výrobců nábytku a Jay se svojí kamarádkou Ritou plánuje na nováčka Claire překvapení. Jenže ta si z jejich tajného domlouvání odvodí, že jsou staří milenci. Philovi se podaří rozbít drahý model repliky Apolla 13 a pokusí se ho dát dokupy, než se Jay vrátí. Cam vzal svojí rodinu na farmu, kde vyrostl a Mitch, jako pokaždé, nedokáže zastírat, jak mu je pobyt nepříjemný.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Když se více sžije s prostředím, navštíví je babička, která netuší, že Cam je gay. Mitch je požádán, aby si hrál na zaměstnance, aby to stařenku nestálo život. Všichni se musí skrýt před tornádem a tam Mitch zalže, že je svobodným otcem Lily, kterou adoptoval. Babička to nebere tak špatně, a tak se jí Cam zeptá, co by řekla na to, kdyby si Mitche bral za muže. Babiččinou reakcí je to, že to pak chápe, proč bůh seslal jejich směrem tornádo.
Jay pouze zamýšlel vyděsit Claire kostlivcem ve skříni, ale díky zmatené konverzaci se Claire dozví, že Ritu kdysi poprosil, aby nabídla Philovi práci u ní ve státu, aby si nemohl vzít Claire. Oba si jsou tak kvit, protože ona volala na imigrační úřad, aby se zbavila Glorie.

Hlavní postavy
Jay Pritchett
Lily Tucker-Pritchett
Claire Dunphy
Phil Dunphy
Gloria Delgado-Pritchett
Mitchell Pritchett
Cameron Tucker
Haley Dunphy
Luke Dunphy
Alex Dunphy
Manny Delgado
Vedlejší postavy
Barb Tucker
Režie
Scénář
Hudba
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevSkříňoCon 2013
Původní názevClosetCon '13
Rok natočení2013
Premiéra20. listopadu 2013
Česká premiéra11. června 2014
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka21 minut
Sledovanost premiéry10 190 000 diváků (3,40 rating ve skupině 18-49)
Autoři profilu epizody