plakát seriálu

Taková moderní rodinka

(Modern Family)

Epizoda 2×01 – Staré auto (The Old Wagon)
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Gloria se snaží nechovat tak majetnicky k Mannymu, kterému přišla na návštěvu Kelly. Claire řekne Philovi, že by se měli zbavit starého auta, protože jen překáží. Phil se rozhodne auto opravit a prodat. Mitchell plánuje postavit Lily zámek, z čehož ale má strach Cam, jelikož je Mitchell s nářadím velmi nebezpečný.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Přizve proto Jaye, aby jim pomohl. Mitchell pochopí, že se ho snaží zbavit a naštve se. Potom se jim rozhodne dokázat, že zámek zvládne postavit. Sice dokáže položit střechu, ale zůstane uvnitř zámku uvězněný.
Claire při vyklízení auta najde spoustu věcí, které jí připomínají dobu, kdy děti byly ještě malé a rozbrečí se, protože Phil našel kupce. Claire se Philovi svěří, že je hrozné, jak jim ubíhá život a že by si přála mít stroj času. Phil pak dá na auto nálepku, kde stojí: "Stroj času" a vezme celou rodinu na výlet, kam kdysi jezdili. Když všichni vyběhnou z auta, protože je Lukovi špatně a bude zvracet, auto sjede ze srázu.

Hlášky z epizodyvložit další hlášku
(Cam čte Lily článek z bulvárního časopisu.)
Cam: Uměle opálená hvězda tvrdí, že je už šest týdnů střízlivá, ale australské zdroje tvrdí, že skáče z baru do baru jako zfetovaný klokan.
Hlavní postavy
Jay Pritchett
Claire Dunphy
Phil Dunphy
Gloria Delgado-Pritchett
Mitchell Pritchett
Cameron Tucker
Haley Dunphy
Luke Dunphy
Alex Dunphy
Manny Delgado
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevStaré auto
Původní názevThe Old Wagon
Rok natočení2010
Premiéra22. září 2010
Česká premiéra1. února 2011
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka21 minut
Autoři profilu epizody