plakát seriálu

Taková moderní rodinka

(Modern Family)

Epizoda 4×17 – Svědkové (Best Men)
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Mitchella a Cama navštíví jejich kamarádka Sal, která ráda navštěvuje párty a užívá si s muži, proto je pro ně velké překvapení, když je požádá, aby byli svědky na její svatbě. Jayovi se nelíbí, že Gloria kojí, kde si usmyslí a Manny pak ve škole kreslí ženské poprsí. Claire si uvědomí, že možná po rocích puberty má nyní Haley chuť s ní trávit čas, a tak si vyrazí na večeři. Phil zjistí, že se Lukovi líbí jedna holka Simone a pomůže mu ji dostat na rande.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Dělá mu garde a seznámí se tak se Simoninou matkou, která s ním začne flirtovat. Phil ji upozorní na to, že má manželku, ale Valerie si vezme osobně, že ji tahal za nos a rychle odejde i se svou dcerou. Lukovi to nevadí, protože Simone se s ním chce o to víc vidět teď, když je její matka proti tomu.
Sal se zalekne poklidného manželského života, že by mohla hrát deskové hry, jako Cam s Mitchem, o sobotním večeru, a tak se několikrát začne líbat s barmanem. Poté přemýšlí, zda se vdát. Cam je mírně naštvaný, protože on s Mitchem být oddáni nemůžou, ale Sal, která to nebere vážně, ano. Mitch mu poví, aby to neřešil a nechal svatbu se odehrát. Sal při svém slibu zmíní, jak ji manželský život děsil, ale že si uvědomila, že když je člověk se správnou osobou, jako Mitch s Camem, není nic nudné. Před uzavřením sňatku si se svým nastavajícím Tonym přiznají, že se každý s někým těsně před svatbou líbali.
Manny se ale zakoukal do chůvy, na což přijde Jay s Glorií těsně před randem, když najdou kresby a ódu jí věnovanou. Manny je navíc vystrnadil z domu, aby s ní mohl být o samotě. Dorazí domů, ale chůva zvládne taktně Mannyho odmítnou, aniž by příliš zranila jeho city.
Haley a Claire vezmou Alex na její koncert. Haley tam potká kamarádku a odejde s ní do restaurace. Kvůli pocitu viny se vrátí a společně s matkou je tak svědkem toho, že Alex hraje sice na cello v kapele, ale moderní věci, které zní dobře a navíc zpívá.

Hlavní postavy
Jay Pritchett
Lily Tucker-Pritchett
Claire Dunphy
Phil Dunphy
Gloria Delgado-Pritchett
Mitchell Pritchett
Cameron Tucker
Haley Dunphy
Luke Dunphy
Manny Delgado
Alex Dunphy
Vedlejší postavy
učitelka umění
chůva Daliya
bubeník
Režie
Scénář
Hudba
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevSvědkové
Původní názevBest Men
Rok natočení2013
Premiéra27. února 2013
Česká premiéra17. července 2013
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka22 minut
Sledovanost premiéry10 530 000 diváků
Autoři profilu epizody