plakát seriálu

Taková moderní rodinka

(Modern Family)

Epizoda 1×20 – Trenérská lavička (Benched)
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Jay nevydrží na basketballovém zápasu poslouchat trenéra a vynadá mu. Cam nastoupil do práce, jelikož je Mitchell momentálně bez zaměstnání. Jay doporučí Mitchellovi jednoho svého známého Charlieho, který by mu mohl nabídnout práci.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Mitchell i Cam se vydají k němu na návštěvu. Mitchell však nechce práci přijmout, dokud mu to Cam neodsouhlasí, protože teď má Cam právo být v práci, jenže Mitchell zas trpí nicneděláním doma, ale Camovi by to nepřiznal. Cam sice chodí do práce, ale radši by byl doma s Lily, ale taky se nemá k tomu, aby to řekl Mitchellovi. Na návštěvě u Charlieho se jim ale podaří poškodit drahé auto, takže Mitchellovi nezbývá nic jiného, než nabízenou práci přijmout.
Kouč, po tom co ho Jay seřve, naštvaně odejde. Prý si to může koučovat sám. Jay se do toho vrhne a z Phila, který chtěl sám koučovat, protože má s tím zkušenosti, udělá svého asistenta, kterého neustále shazuje. Když ale tým nechutně prohrává, řekne Philovi, aby se toho ujal. Phil se do toho vrhne, ale i jeho dobře míněné rady nestačí k tomu, aby tak nesmírně nešikovný tým dal koš.
Claire jde s Alex nakupovat, ta jí ale pošle do auta poté, co vidí své kamarádky ze třídy. Claire si uvědomí, že její malá holčička Alex je už teenagerka, která se za svou mamku stydí. Pak Claire potká Glorii, která hlídá malou Lily a která je smutná z toho, že jí Manny řekl, aby ho už na zápase nepovzbuzovala, protože se mu kvůli ní všechny děti posmívají. Obě se začnou přít o to, kdo co Lily koupí.

Hlášky z epizodyvložit další hlášku
Manny Delgado: Nějaký nápad?
Jay Pritchett: Většinou to vyžehlí naušnice.
Alex: Mohla bys mi dát dvacet dolarů? Půjdeme s partou do kina a pak se stavíme někam na jídlo. Jennnin brácha nás pak hodí domů.
Claire: Dobře. Jasně! Miláčku, víš co? Vem si čtyřicet.
Alex: Pane bože!
Claire: Jo. Přesně tak.
Alex: Díky, mami.
Claire: Utíkej a pořádně si to užij. Alex, zlato. Jestli půjdete nakupovat, možná by sis mohla vybrat nějakou podprdu. Vím, že ji zatím nepotřebuješ, ale už brzo ti ty malý prsíčka vyraší. Mamča tě miluje, princezno (posílá vzdušné polibky). Se mnou vyjebávat nebudeš.
Hlavní postavy
Jay Pritchett
Claire Dunphy
Phil Dunphy
Gloria Delgado-Pritchett
Mitchell Pritchett
Cameron Tucker
Haley Dunphy
Luke Dunphy
Alex Dunphy
Manny Delgado
Vedlejší postavy
Charlie Bingham
kouč Stupak
rozhodčí
Režie
Scénář
Hudba
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevTrenérská lavička
Původní názevBenched
Rok natočení2010
Premiéra14. dubna 2010
Česká premiéra8. června 2010
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka21 minut
Autoři profilu epizody