plakát seriálu

Taková moderní rodinka

(Modern Family)

Epizoda 2×23 – Na shledanou na podzim (See You Next Fall)
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Alex jako premiantka má přednést svůj projev při slavnostním ukončení základní školy. Phil ví, že na Claire dolehne to, jak její děti rychle rostou, ale potřebuje, aby se složila ještě dnes, protože zítra by kvůli tomu musel odvolávat výlet s kamošema do Vegas.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Haley zaslechne Alex, jak si opakuje proslov. Je ale zděšena, když uslyší, co ošklivého chce Alex o svých spolužácích říct. Snaží se jí to rozmluvit s tím, že nikdo při takovéto události nechce slyšet pravdu. Na místě jí Haley přizná, že neví, že i populární děti mají své problémy, třeba jako ona, která propadá z biologie. Měla by se rozhodnout, jak chce začít, jestli s čistým štítem, nebo jako ta, co znemožnila svoji třídu. Navíc i ona je fajn, chytrá a hezká holka.
Cam si stěžuje ostatním, že se Mitch smál, když spadl do bazénku. A nikdo Mitchella nechápe. Pak Cam narazí do otevíracích dveří a to už se smějí všichni Pritchettové.
Jay se nechal přemluvit do botoxu, jenže se to nepovedlo a teď mu pod okem visí kůže.
Celá rodina se nemůže dostat z Jayovy příjezdové cesty, protože se opět zasekly dveře. Claire a Phil odjedou na dvoukolce, ale cestou se jim rozbije řetěz. Claire se pak rozbrečí, jak ztrácí i Alex, protože jde na střední. Takhle ztratili i Haley. Pak si stopnou auto a odjedou do školy.
Camovi se podaří opravit bránu, a tak to stihnou na Alexin proslov. Ta ho naštěstí změnila a používá fráze Haley. Phil i Claire stihnou proslov, doslova se doválí z kopce na místo konání slavnosti.

Hlavní postavy
Jay Pritchett
Claire Dunphy
Phil Dunphy
Gloria Delgado-Pritchett
Mitchell Pritchett
Cameron Tucker
Haley Dunphy
Luke Dunphy
Alex Dunphy
Manny Delgado
Vedlejší postavy
ředitelka Kaizler
Režie
Scénář
Hudba
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevNa shledanou na podzim
Původní názevSee You Next Fall
Rok natočení2011
Premiéra18. května 2011
Česká premiéra1. září 2012
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka21 minut
Autoři profilu epizody